کد خبر: 4025376
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹

نشست‌های نمایشنامه‌خوانی«قصه قاسم ما» برگزار می‌شود

به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی سلسله ‌نشست‌های نمایشنامه «قصه قاسم ما» از ۵ کتاب با موضوع سردار دل‌ها، از ۱۱ تا ۱۵ دی ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی سلسله ‌نشست‌های نمایشنامه «قصه قاسم ما» از ۵ کتاب با موضوع سردار دل‌ها، از ۱۱ تا ۱۵ دی ۱۴۰۰ با مشارکت ۱۰ استان‌ برگزار می‌شود.

بر این اساس روز شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ استان اصفهان از ساعت ۱۰ تا ۱۰:۳۰ میزبان نشست نمایشنامه خوانی از کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» زندگینامه خود نوشت قاسم سلیمانی و استان تهران از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ میزبان نشست نمایشنامه خوانی از کتاب «من قاسم سلیمانی‌ام» بود.

امروز یکشنبه ۱۲ دی نیز استان‌های لرستان از ساعت ۱۰ تا ۱۰:۳۰ و چهار محال و بختیاری از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ و روز دوشنبه ۱۳ دی‌ماه استان‌های مازندران از ساعت ۱۰ تا ۱۰:۳۰ و بوشهر از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ میزبان نشست نمایشنامه خوانی از کتاب «من قاسم سلیمانی‌ام» خواهند بود.

روز سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه نیز استان‌ یزد از ساعت ۱۰ تا ۱۰:۳۰  میزبان نشست نمایشنامه خوانی از کتاب «آوِرتین» و استان فارس از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ میزبان نشست نمایشنامه خوانی از کتاب «من قاسم سلیمانی‌ام» هستند.

همچنین استان‌های کرمانشاه از ساعت ۱۰ تا ۱۰:۳۰ و خراسان رضوی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ روز چهارشنبه ۱۵ در ماه میزبان برگزاری نشست نمایشنامه خوانی از کتاب «شاید پیش از اذان» خواهند شد.

علاقه‌مندان می‌توانند در روزها و ساعت‌های یاد شده با مراجعه به آدرس www.skyroom.online/ch/nahaad/mahafel از طریق اسکای روم در این عصر شعرهای مجازی حضور پیدا کنند. همچنین این برنامه به‌صورت زنده از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد www.iranpl.ir، صفحه مجازی نهاد در پیام‌رسان سروش www.sapp.ir/iranpl و صفحه آپارات نهاد www.aparat.com/iranpl پخش خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha