کد خبر: 4028667
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸

نمایشگاه مجازی خوشنویسی و نقاشیخط با عنوان «ولی­خدا» میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین‌المللی با محوریت قرآن کریم و سیره زندگانی معصومین (ع) به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.

نمایشگاه «ولی خدا»

به گزارش ایکنا، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی، با هدف استفاده از زبان هنر برای دستیابی به اهداف خود در راستای تقویت مناسبات و تعاملات هنری، رسانه‌ای و تبلیغاتی میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین‌المللی با محوریت قرآن کریم و سیره زندگانی معصومین (ع)، نمایشگاه مجازی خوشنویسی و نقاشیخط با عنوان «ولی­خدا» را برگزار می‌کند.

در این نمایشگاه که بخشی از رویداد فرهنگی هنری چهار فصل قرآنی است، حمایت از هنرمندان جوان و مستعد و نمایش آثار هنرمندان این رشته ها در سطح ملی از جمله رویکردهای مد نظر می باشد.

 نمایشگاه ملی «ولی خدا» با موضوع اسامی، القاب، اشعار و ادعیه مرتبط با حضرت علی(ع)، در رشته‌های خوشنویسی، نقاشیخط به‌صورت مجازی و در پایگاه اینترنتی (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.isqa.ir برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام در این نمایشگاه صرفا از طریق پایگاه اینترنتی reg.isqa.ir انجام می‌شود و از میان آثار ارسالی، آثاری که طبق نظر هیات انتخاب، شرایط حضور در نمایشگاه بین‌المللی را داشته باشند، به این بخش راه پیدا خواهند کرد که به‌صورت مجازی و با همکاری سازمان‌­های بین‌المللی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است اطلاعات فرم ثبت‌نام و عناوین آثار در تهیه مطالب انتشاراتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، از این رو مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شركت‌كننده است.

بر اساس این اعلان، حجم تصویر ارسالی کمتر از دو مگابایت باشد و دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند.

تصاویر ارسالی باکیفیت پایین داوری نخواهد شد و در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می شود. همچنین آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته یا به لحاظ کیفیت فنی مورد تایید نباشند، حذف خواهند شد.

دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است و ارسال آثار توسط شرکت‌کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است، در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی وجزایی آن به عهده شرکت‌کننده خواهد بود.

هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر 5 اثر برای شرکت در نمایشگاه ارائه کند و به تمامی شرکت‌کنندگان در نمایشگاه ملی گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی و گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان­‌های بین‌المللی اعطاء می‌شود.

طبق اعلام دبیرخانه نمایشگاه «ولی­خدا» هزینه شرکت در این نمایشگاه رایگان است و  ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله پذیرش مقررات نمایشگاه است. همچنین تصمیم درباره مسائل پیش‌بینی نشده بر عهده شورای برگزاری است و به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نمایشگاه مجازی خوشنویسی و نقاشیخط «ولی­خدا»  15بهمن‌ماه سال جاری است و این نمایشگاه از تاریخ 25 بهمن‌ماه  و همزمان با میلاد حضرت علی(ع) آغاز به کار می‌کند.

علاقه‌مندان به شرکت در نمایشگاه مجازی خوشنویسی و نقاشیخط «ولی ­خدا» می‌توانند از طریق شماره تماس‌های  02166970775 / 02166402882 / 02167612337 با دبیرخانه این نمایشگاه در ارتباط باشند و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: