کد خبر: 4029242
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸

دبیر اجرایی رویداد طراحی بازی‌های ریلی از انتشار فراخوان اولین رویداد طراحی بازی‌های ریلی خبر داد و اعلام کرد: این رویداد در سه زمینه بازی دیجیتال، رومیزی و محیطی اجرا می‌شود.

انتشار فراخوان اولین رویداد طراحی بازی‌های ریلی

به گزارش ایکنا، نسترن افشم، دبیر اجرایی رویداد طراحی بازی‌های ریلی از انتشار فراخوان اولین رویداد طراحی بازی‌های ریلی در راستای آموزش، فرهنگ‌سازی، سرگرمی و حل مسئله در صنعت حمل و نقل ریلی خبر داد و اعلام کرد: از روش‌های مؤثر آموزشی، ایجاد موقعیت‌های یادگیری تعاملی است. همچنین تلفیق آموزش با بازی در یادگیری افراد نقش بسزایی دارد.

وی تصریح کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص ترویج و تولید بازی‌های داخلی، مرکز توسعه، آموزش و فناوری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد با برگزاری این رویداد ضمن ترویج فرهنگ ریلی با رویکرد تفریح و سرگرمی، یادگیری مؤثر، سریع‌تر و پایدارتر را نیز فراهم کند.

افشم با بیان اینکه این رویداد با طراحی بازی در سه زمینه بازی دیجیتال، رومیزی و محیطی اجرا می‌شود، گفت: این رویداد با محورهای آشنایی با مشاغل ریلی، ارتقا مهارت‌های کارکنان، ارتقای ایمنی و شناسایی مسائل پر ریسک صنعت ریلی، ارائه خدمت مطلوب به مسافرین، توسعه برند راه‌آهن، فرهنگ‌سازی و ارتقای آگاهی مخاطبان و شادی‌آفرینی در جامعه و انجام مسئولیت اجتماعی برگزار می‌شود.

یادآوری می‌شود، رویداد طراحی بازی‌های ریلی، به عنوان یک رویداد مسئله‌محور و با تاکید بر مهارت‌آموزی به همت «مرکز توسعه، آموزش و فناوری راه آهن جمهوری اسلامی ایران» با حمایت «سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی»، «انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی»، «انجمن بازی‌های فکری فدراسیون ورزش‌های همگانی»، شرکت‌های «باهمزی»، «دانا‌دل»، «اسکیپ‌روم دات آی آر» و «آفلاین» برگزار می‌شود.

تمامی متخصصان، ایده‌پردازان و علاقه‌مندان برای ثبت نام، کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در این رویداد می‌توانند تا ۱۵ بهمن‌ سال جاری، می‌توانید به سایت www.raievents.ir  (raievents.ir/challenge) یا نشانی rai.inno (Www.instagram.com/rai.inno) در شبکه‌های اجتماعی مراجعه یا با شماره ۰۹۱۰۷۸۷۸۱۲۸ تماس گیرند.

جایزه 30 میلیون تومانی برای ایده برتر این رویداد و جایزه 20 و 10 میلیون تومانی برای ایده دوم و سوم در نظر گرفته شده است.

انتشار فراخوان اولین رویداد طراحی بازی‌های ریلی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: