حزب‌الله لبنان: موازنه بازدارندگی را برای دفاع از لبنان حفظ خواهیم کرد
کد خبر: 4045157
تاریخ انتشار : ۰۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۵

حزب‌الله لبنان: موازنه بازدارندگی را برای دفاع از لبنان حفظ خواهیم کرد

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد که این جنبش موازنه بازدارندگی و قدرت رو به افزایش خود را حفظ خواهد کرد تا بتواند از ملت و خاک لبنان در برابر تجاوز و توطئه آمریکایی-صهیونیستی دفاع کند.

به گزارش ایکنا به نقل از العهد، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان، امروز در جریان یک گردهمایی انتخاباتی حزب الله در منطقه البقاع بر لزوم حضور حداکثری ملت لبنان برای شرکت در انتخابات پیش روی این کشور تاکید کرد.

این مقام حزب الله دستاوردهای مقاومت در آزادسازی خاک لبنان و به شکست کشاندن رژیم اشغالگر صهیونیستی و نابودی تکفیری‌ها را برشمرد و گفت: سلاح حزب الله جنوب و منطقه البقاع الغربی لبنان را آزاد و داعش و جبهه النصره را از لبنان بیرون کرد و در برابر دشمن موازنه بازدارندگی ایجاد کرد که اگر این سلاح نبود لبنان هر روز از تجاوز صهیونیست‌ها رنج می‌برد.

شیخ نعیم قاسم، حزب الله را پشتیبان دائمی لبنان خواند و گفت: حزب الله هیچ گاه مدعی نیست که جایگزین ارتش لبنان است؛ بلکه ارتش باید به تکلیف خود در حفاظت از لبنان و آزادسازی خاک این کشور عمل کند.

وی افزود: کسانی که خود را در لبنان تافته جدا بافته می‌دانند، مجری و فرمانبردار دستورات آمریکا هستند و برای ایجاد آشوب و فتنه در لبنان و مقابله با مقاومت که خاک لبنان را آزاد کرده است از آمریکا پول گرفته‌اند.

شیخ قاسم در پایان تاکید کرد: ما در حزب الله هرگز اشغالگری اسرائیل در خاک خود را به هیچ قیمتی نمی‌پذیریم و تسلیم توطئه آمریکا نخواهیم شد. ما موازنه بازدارندگی و قدرت رو به افزایش حزب الله را بیش از حد تصورتان حفظ خواهیم کرد تا بتوانیم از مردم خود حفاظت و سرزمین خود را آزاد کنیم.

انتهای پیام
captcha