کد خبر: 4045261
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ویژه‌برنامه «نوروزگاه» را همزمان با ایام نوروز با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری در پنج نقطه شهر تهران برگزار می‌کند.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، همزمان با نوروز ۱۴۰۱ و مطابق نوروز سال‌های گذشته، سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران ویژه‌برنامه «نوروزگاه» را همزمان با ایام نوروز با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری در پنج نقطه شهر تهران برگزار می‌کند.

این برنامه تا ۱۳ فروردین‌ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۹ در فرهنگسرای رازی، فرهنگسرای خاوران، فرهنگسرای اشراق، فرهنگسرای بهمن و باغ‌موزه قصر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

اجرای رادیو نوروزگاه، برپایی کارگاه ساخت کاردستی، برپایی ایستگاه‌های هنری (سفال، نقاشی، خط، طراحی و نقاشی، معرق، مشبک، رزین، خراش روی فلز و حکاکی روی چرم)، اجرای خیمه شب بازی، برپایی ایستگاه مبادله کتاب، اجرای موسیقی، برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی و سوغات شهرستان‌ها، برپایی ایستگاه‌های تفریحی ورزشی، برپایی ایستگاه‌های کودکانه، برگزاری مسابقات قرآنی و فرهنگی، اجرای موسیقی اقوام ایرانی، اجرای بازی‌های بومی و محلی و برپایی نمایشگاه کتاب از بخش‌های پیش‌بینی‌شده در «نوروزگاه» است.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به نشانی‌های زیر مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با سامانه ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

فرهنگ‌سرای اشراق: فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره.

فرهنگ‌سرای رازی: میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان شهید مرادی.

فرهنگ‌سرای خاوران: خیابان خاوران، سه‌راه هاشم‌آباد.

فرهنگ‌سرای بهمن: میدان بهمن، خیابان شهید وفایی.

باغ‌موزه قصر: خیابان شریعتی، خیابان شهدای ناجا

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: