کد خبر: 4057389
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
رئیس قوه قضاییه:

آیت‌الله فاطمی‌نیا جوانان بسیاری را با معارف دینی آشنا کردند

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در پیامی با تسلیت رحلت آیت‌الله فاطمی‌نیا و با بیان اینکه ایشان از گنجینه‌های معرفتی عرفان و اخلاق بودند، گفت: آیت‌الله فاطمی‌نیا همواره در راه نشر معارف آل‌الله و تربیت نفوس مستعد و قلوب مشتاق کوشا بودند و محافل مذهبی گرم، پرشور و محققانه‌ای را برگزار می‌کردند که جوانان بسیاری را با معارف دینی آشنا کرده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای

به گزارش ایکنا، به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس دستگاه قضا، در پیامی رحلت آیت‌الله فاطمی نیا را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«انا لله و‌انا الیه راجعون»

رحلت عالم وارسته و مهذب، استاد اخلاق و معارف اهل بیت علیهم السلام آیت‌الله سید عبدالله فاطمی‌نیا موجب تأثر و تألم خاطر گردید.

آیت‌الله فاطمی‌نیا که از گنجینه‌های معرفتی عرفان و اخلاق بودند در سراسر عمر با برکتشان، همواره در راه نشر معارف آل‌الله و تربیت نفوس مستعد و قلوب مشتاق کوشا بودند و محافل مذهبی گرم، پرشور و محققانه‌ای را برگزار می‌کردند که جوانان بسیاری را با معارف دینی آشنا کرده است.

رحلت این عالم گرانقدر را به مقام معظم رهبری، علاقه‌مندان و شاگردان، بیت مکرم ایشان و همچنین عموم مردم تسلیت عرض نموده و برای روح مطهر آن فقید، غفران واسعه الهی و حشر با اولیاءالله را خواستارم.

غلامحسین محسنی اژه‌ای

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :