کد خبر: 4057620
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳

عیادت معاون صندوق اعتباری هنر از بابک برزویه

معاون صندوق اعتباری هنر همراه با جمعی از اعضاي هيئت مديره انجمن عکاسان ايران و انجمن عکاسان سينما از بابک برزويه عکاس سينما عيادت کردند.

به گزارش ایکنا، نيکنام حسينی‌پور، مسلم کريمی و تعدادی از اعضای هيئت مديره انجمن عکاسان ايران و انجمن عکاسان سينما عصر دوشنبه ۲۶ ارديبهشت با حضور در بيمارستان ايرانمهر، از بابک برزويه عکاس سينما عيادت کردند.

در ابتدا نیکنام حسینی‌پور با بیان اینکه این هنرمند از باسابقه‌ترین عکاسان سینمایی کشور است، گفت: بابک برزویه حق بزرگی بر گردن حوزه فرهنگ و هنر کشور دارد و وضعیت او موجب نگرانی تمامی هنرمندان و علاقه‌مندانش شده است. امیدواریم تغییر محسوسی در وضعيت بابک برزویه ایجاد شود. همه بايد برای بهبودی او دعا کنیم تا بار دیگر شاهد حضور دوباره ایشان در فعالیت‌های هنری باشیم.

کریمی نیز با آرزوی سلامتی برای این هنرمند افزود: صندوق اعتباری هنر در كنار خانواده اين هنرمند هست و با همكاری انجمن‌های صنفی اميدواريم بتوانيم قدمی برای كم كردن دغدغه خانواده اين هنرمند برداريم.

بابک برزویه، مدرس، عکاس، بازیگر و از فعالان عرصه عکاسی تئاتر و سینما است که از دی ۱۴۰۰ به دلیل عارضه مغزی در کما به سر می‌برد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است.

وی از شروع فعالیت‌های عکاسی خود با کارگردان‌هایی همچون رسول ملاقلی‌پور، مسعود کیمیایی، پوران د‌رخشند‌ه و مهران مدیری همکاری داشته است. برزویه سال ۱۳۷۵ برنده دیپلم و سیمرغ بلورین بهترین عکاس فیلم برای عکاسی فیلم «سفر به چزابه» (ساخته رسول ملاقلی‌پور) شد. همکاری با خبرگزاری‌های همچون فارس، ایسنا، آنا و مهر جز کارنامه خبری این هنرمند است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :