کد خبر: 4057862
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳

قهرمان وزنه‌برداری هدیه رهبری را برای آزادی زندانیان به مزایده گذاشت

قهرمان وزنه‌برداری کشورمان انگشتر اهدایی از سوی رهبر معظم انقلاب را برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد ستاد دیه به فروش گذاشت.

قهرمان وزنه‌برداری هدیه رهبری را برای آزادی زندانیان به فروش گذاشت

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، در راستای تلاش نام‌آوران عرصه ورزشی در حل معضلات اجتماعی، این بار روح‌الله رستمی، قهرمان وزنه‌برداری کشورمان آستین بالا زد و انگشتر عقیق خود را که پس از موفقیت‌های کسب شده در پاراالمپیک توکیو 2020 از جانب رهبر فرزانه انقلاب دریافت کرده بود، برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به فروش گذاشت.

امید است این انگشتر سرخ رنگ که از روز یکشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) با قیمت پایه ۲۰ میلیون تومان در سایت esam.ir به مزایده گذاشته شده به مانند تلاش‌های دیگر چهره‌های مردمی موجبات آزادی جمعی از مددجویان بدهکار در موضوعات مالی و محکومیت‌های دیه ناشی از حوادث کارگاهی یا سوانح رانندگی را فراهم کند.

روح‌الله رستمی، قهرمان مدال‏‌آور وزنه برداری پارالمپیک ایران در مورد نیت خود از این اقدام انسان‌دوستانه گفت: این هدیه به جرات با ارزش‌ترین هدیه زندگی من هست و به همین دلیل می‌خواهم با آن بزرگترین قدم خیر را بردارم. این انگشتر را که بیشتر از جانم دوستش دارم به مزایده گذاشتم تا شاید گره‌ای از کار گرفتاری باز شود و آن دسته از هموطنانم را که بضاعت مالی ندارند تا دیون خود را پرداخت کنند از پشت میله‌های سرد زندان برهانم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :