کد خبر: 4060697
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲

حضور 5 تیم سحر هلال‌احمر در کنار خانواده‌های جانباختگان متروپل

تیم‌های حمایت‌های روانی(سحر) هلال‌احمر از ساعات ابتدایی وقوع حادثه متروپل به منظور تسلای خانواده‌های داغدار و ارائه خدمات حمایت‌های روانی داوطلبانه وارد منطقه تحت تأثیر ریزش ساختمان شدند.

هلال احمربه گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، محمد گلفشان، رئیس سازمان جوانان این جمعیت از حضور پنج تیم سحر شامل روانشناس و مشاور خانواده متخصص به منظور ارائه خدمات و حمایت های روانی به خانواده‌های جانباختگان سانحه متروپل خبر داد.

گلفشان درگذشت جمعی از شهروندان را در حادثه متروپل تسلیت گفت و افزود: با توجه به ضرورت برخورداری خانواده‌های جانباختگان این حادثه از حمایت‌های روانی و لزوم حضور تیم‌های حمایت‌های روانی و اجتماعی(سحر) معاونت امور جوانان هلال احمر، پنج تیم تخصصی و آموزش دیده متشکل از دکترای روانشناسی، دکترای مشاوره، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و اعضای آموزش دیده هلال احمر به محل وقوع حادثه متروپل اعزام شدند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: اعضای تیم‌های سحر به جمع خانواده‌های جانباختگان می‌روند و برای پذیرش وضعیت موجود و خروج از شوک به آن‌ها کمک می‌کنند.

مداخلات روانی و برپایی چادرهای امدادی برای استقرار خانواده‌های جانباختگان از جمله خدمات ارائه شده از سوی تیم‌های سحر جمعیت هلال احمر در سانحه متروپل بوده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha