کد خبر: 4065271
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶

انتشار ترجمه انگلیسی کتاب «حجاب» در هند

کتاب «حجاب» اثر مهدی مهریزی در قالب طرح «تاپ» سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان در دهلی‌نو به زبان انگلیسی، ترجمه و روانه بازار نشر این کشور شد.

انتشار ترجمه انگلیسی کتاب «حجاب» در هندبه گزارش ایکنا؛ به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، پیرو انعقاد تفاهم نامه همکاری در زمینه چاپ و نشر آثار ترجمه شده پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی، کتاب «حجاب» تألیف مهدی مهریزی در قالب طرح «تاپ» سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به زبان انگلیسی، منتشر شد.

این کتاب با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان در دهلی‌نو به همت ابوالفضل حقیری در قالب 72 صفحه ترجمه و از سوی کانون اندیشه جوان و دفتر نشر معارف و اسلامیک کتاب گر دهلی‌نو به چاپ رسید.

نویسنده در این کتاب بر آن است تا مسئله «حجاب و پوشش» را که از مسلمات شریعت اسلامی است، آسیب‌شناسی کرده و ایراداتی را که از زوایای گوناگون بر آن وارد شده در یک سازمان منطقی، مورد تأمل و نقد قرار دهد.

کتاب «حجاب» از یک مقدمه و دو فصل شامل شبهات درباره دینی‌بودن حجاب تشکیل و در آن به صورت مستدل و منطقی و قلمی شیوا، به 15 شبهه رایج درباره حجاب و پوشش در اسلام پاسخ داده شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :