کد خبر: 4065539
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۳

«روایت یک رویش» به چاپ دوم رسید

کتاب «روایت یک رویش» شامل گفتار‌هایی درباره زیست جهادی دکتر سعید آشتیانی، بنیانگذار پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی، نوشته ناصر ملایی به چاپ دوم رسید.

کتاب «روایت یک رویش»

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، کتاب «روایت یک رویش» که در راستای پروژه «تاریخ شفاهی جهاددانشگاهی» تدوین شده، مجموعه‌ای از روایت‌های همکاران، دوستان و نزدیکان مرحوم کاظمی آشتیانی درباره زندگی، شخصیت و فعالیت‌ها و خدمات علمی و فرهنگی اوست که توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی منتشر شده است.

دوستداران انقلاب اسلامی معتقدند موفقیت‌های کاظمی آشتیانی در عرصه فناوری سلول‌های بنیادی و درمان ناباروری، محصول دانش، کار شبانه‌روزی، ایمان و باور به توانستن و روحیه جهادی بود و همه این ویژگی‌ها از او شخصیتی برجسته ساخت.

اصالت، ریشه‌دار بودن و باور عمیق به توانایی‌های داخلی در آثار برجای مانده از کاظمی آشتیانی موج می‌زند و همین ویژگی کار او را به جایی رساند که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی «دیر باور‌ها هم باور کردند» ایران در مسیر رشد علمی قرار گرفته است.

این کتاب روایتی جذاب از شخصیت آن مدیر دانشمند است که به ابعاد مختلفی از زیست جهادی او پرداخته است.

اخیراً رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنانی با تأکید بر لزوم حفظ و تعمیق هویت پرافتخار اسلامی ایرانی، معرفی شخصیت دکتر کاظمی آشتیانی را مورد تأکید قرار داده و بار‌ها از شخصیت آن دانشمند مؤمن و جهادگر تجلیل کرده‌اند.

چاپ دوم کتاب «روایت یک رویش» در ۴۰۶ صفحه، قطع رقعی و قیمت ۷۵ هزار تومان وارد بازار نشر شده است.

علاقه‌مندان برای خرید این کتاب می‌توانند به نشانی https://۱۶book.ir مراجعه کنند. این کتاب همچنین از طریق فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین و چهارراه ولیعصر، کتاب‌فروشی شانزده و سایر فروشگاه‌های این سازمان در دسترس قرار دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :