کد خبر: 4066784
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹

هنیه: آزادی مسجدالاقصی نزدیک است

رئیس دفتر سیاسی حماس با تاکید بر اسلامی بودن مسجدالاقصی و تعلق کامل آن به مسلمانان گفت، سازشگران خائن به آرمان فلسطین بدانند که آزادی مسجدالاقصی نزدیک است.

هنیه: آزادی مسجد الاقصی نزدیک استبه گزارش ایکنا به نقل از العهد، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در یک جشنواره ملی بزرگ در شهر صیدا در جنوب لبنان تأکید کرد که شمشیر قدس تا آزادسازی کامل سرزمین فلسطین خارج از غلاف خواهد بود.

هنیه افزود: ما امروز در عصر پیروزی‌هایی هستیم که ملت و مقاومت می‌سازد. سازشگران و کسانی که به آرمان فلسطین خیانت کردند، مسجد‌الاقصی را دور می‌بینند؛ اما ما آن را نزدیک می‌بینیم.

رئیس دفتر سیاسی حماس تأکید کرد: مسجدالاقصی اسلامی است و جایی برای یهودیان و صهیونیست‌ها در آن نیست و به آنها می‌گوییم رؤیاها و آرزوهای شما نابود خواهد شد. شما در فلسطین، قدس و مسجدالاقصی آینده‌ای ندارید.

رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به فلسطینیان ساکن اردوگاه‌های آوارگان در لبنان نیز گفت: اکنون دوره بشارت است. خودتان را آماده کنید بازگشت شما به فلسطین به اذن پروردگار نزدیک است.

هنیه با بیان اینکه امروز رژیم اشغالگر درجنگ موجودیتی به سر می‌برد، بیان کرد: ما با لبنانی‌ها هم در هر گونه تعرض رژیم صهیونیستی به ثروت‌های طبیعی نفت و گاز آن اعلام همبستگی می‌کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :