کد خبر: 4067073
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷
معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان:

دولت جدید لبنان هر چه سریع‌تر تشکیل شود

شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان خواستار تشکیل بدون تأخیر و بی قید و شرط دولت جدید این کشور شد.

حزب الله: دولت جدید لبنان هر چه سریعتر تشکیل شودبه گزارش ایکنا به نقل از المنار، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنانی گفت: زمان اجازه نمی‌دهد که هر گروهی به دنبال سهم‌خواهی باشد، پس بهتر است با کاستن از خواسته‌ها برای تشکیل سریع‌تر دولت، سهم‌ها را به میهن و ملت دهیم.

وی بیان کرد: ما با تغییراتی در کابینه کنونی برای اضافه شدن گزینه‌های جدید و تغییر برخی وزرا برای تسریع در روند تشکیل دولت و گرفتار نشدن در دام اسم‌ها که ممکن است وقت زیادی نیز بگیرد، موافقیم.

قاسم اضافه کرد: دولت باید در سریع‌ترین زمان تشکیل شود زیرا کشور نیازمند دولت است و کسانی که نظریه‌پردازی می‌کنند و کمکی نمی‌کنند، بدانند که مردم می‌بینند چه کسانی در مسیر تشکیل دولت مانع ایجاد و چه کسانی از تشکیل آن حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه موضع‌گیری منفی نسبت به تشکیل دولت، خدمت به کشور نیست، افزود: اساس این مرحله همکاری است، اگر با تمام توان برای تشکیل دولت تلاش کنیم و دیگران با تمام توان از تشکیل آن جلوگیری کنند، مردم خواهند دانست که کسانی که نمی‌خواهند کابینه تشکیل شود به ضرر کشور کار می‌کنند و موضع‌گیری و اقدام فعالی برای خدمت به ملت ندارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha