کد خبر: 4067913
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰

پایان بیست‌و‌هفتمین دوره حفظ قرآن در رأس‌ الخیمه

بیست و هفتمین دوره از پروژه حفظ قرآن کریم که از سوی بنیاد قرآن و علوم رأس الخیمه برگزار می‌شود و صدها دختر و پسر در آن مشارکت داشتند به پایان رسید.

به گزارش ایکنا به نقل از البیان، بنیاد قرآن و علوم قرآنی رأس‌الخیمه بیست‌و‌هفتمین دوره از پروژه حفظ قرآن را با حضور هزار و 440 دانش‌آموز دختر و پسر در 101 محفل قرآنی به پایان رساند.

این دوره دستاوردهای فراوانی داشت که از آن جمله می‌توان به 5 ختم قرآن گروهی از سوی قرآن‌آموزان دختر و همچنین حضور چشمگیر طلاب و رقابت آنان در برنامه‌های حفظ و قرائت، تسلط بر تلاوت قرآن و تقویت آموزه‌های قرآنی اشاره کرد.

احمد محمد الشحی، مدیرکل بنیاد قرآن و علوم قرآنی رأس الخیمه از برگزاری این دوره و تمامی نیروهای اداری و آموزشی آن که در مدیریت پروژه و موفقیت آن در فراهم کردن محیط آموزشی ممتازی که باعث شد قرآن‌آموزان برای ادامه راه خود در حفظ قرآن کریم، جدیت، تعهد و تمایز  نشان دهند، قدردانی کرد.

عبدالرحمن علی مجداد، مسئول آموزش از راه دور نیز به نوبه خود با ابراز خرسندی از برگزاری این دوره که با سازماندهی و مدیریت خوب همراه بود، نوید درخشش و خلاقیت بیشتر در دوره‌های آتی را داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :