کد خبر: 4078907
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵

یک تروریست فرامرزی توسط وزارت اطلاعات دستگیر شد

وزارت اطلاعات با صدور پیامی، از دستگیری یک تروریست فرامرزی خبر داد.

یک تروریست فرامرزی توسط وزارت اطلاعات دستگیر شدبه گزارش ایکنا، روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور پیامی، از دستگیری یک تروریست فرامرزی خبر داد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

به استحضار ملّت شریف ایران می‌رساند: با توفیقات الهی و مجاهدت‌های فداکارانه و هوشمندانه‌ سربازان گمنام امام زمان(عج)، یکی از پر سابقه‌ترین و خطرناک‌ترین تروریست‌ها با دامنه‌ عملیات تروریستی فرا مرزی دستگیر و به زندان منتقل شد.

بر مبنای ره‌گیری‌های اطلاعاتی چند ساله، این عنصر جنایت پیشه، سوابق فعالیت‌های تروریستی در چهار کشور منطقه را دارد و در مقطع اوج بحران سوریه، با حضور در آن کشور به عضویت گروهک‌های تکفیری- تروریستی درآمده و همراه با آن‌ها در شهرهای حلب، حماه و ادلب به اعمال جنا‌یت‌کارانه و شیطانی پرداخته است. این عضو حلقه‌ تروریسم فرا مرزی که متخصص سلاح‌های سنگین نیز می‌باشد، پس از شکست تکفیری‌ها از مدافعان پر افتخار حرم و محدود شدن حوزه‌ عمل آن‌ها در سوریه، پایگاه فعالیت‌های تروریستی خود را به دو کشور پیرامونی جمهوری اسلامی ایران منتقل و به یکی دیگر از گروهک‌های تروریست، جنایت ‌پیشه و ضد وحدت امّت اسلامی پیوست و به اقدامات خرابکارانه خود علیه ملّت سرافراز ایران و تمامیت ارضی کشور ادامه داد.

جان بر کفان گمنام ایران اسلامی اعلام می‌نمایند که با توکل به ذات اقدس احدیت و با توسل به اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و در ادامه جهاد مستمر خود، بازداشت سایر جنایت پیشگان و تروریست‌ها را، در هر نقطه و هر لانه‌ای که باشند، همچنان در دستور کار و مأموریت مقدس خود خواهند داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha