کد خبر: 4081999
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰

تداوم کرونا با 44 فوتی و 1104 بستری

وزارت بهداشت از شناسایی هزار و ۸۷۱ بیمار جدید و فوت ۴۴ بیمار دیگر در شبانه روز گذشته خبر داد و اعلام کرد: هزار و 104 بیمار مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

تداوم کرونا با 44 فوتی و 1104 بستری در بخش مراقبت‌های ویژه

به گزارش ایکنا،  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۴ میلیون و ۹۸۹ هزار و ۳۹۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۳۶۹ هزار و ۴۵۲ نفر دُز دوم و ۳۰ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۱۲۲ نفر، دُز سوم  بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۹۷۱ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۴۱ هزار و ۴۱۸ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز هشتم شهریورماه و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، هزار و 871 بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و ۳۷۳ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور نیز به هفت میلیون و ۵۲۷ هزار و ۴۹۹ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۳ هزار و ۸۲۰ نفر رسید.

خوشبختانه تاکنون هفت میلیون ۲۹۲ هزار و ۵۶۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

هزار و 104 نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۵۳ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۱۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۶۳ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha