کد خبر: 4088885
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵

اسامي نفرات برتر چهارمین مسابقات مشکات اعلام شد

مرحله فینال مسابقات قرآن کریم مشکات در بخش کشوری با حضور ۲۰۰ متسابق از سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی برگزار شد و در نهایت از میان این تعداد اسامی نفرات برتر اعلام شد.

به گزارش ایکنا، مرحله فینال مسابقات قرآن کریم مشکات در بخش کشوری در تالار شیخ صدوق آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم(ع) با حضور ۲۰۰ متسابق از سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی برگزار شد و در نهایت از میان این تعداد اسامی نفرات برتر به شرح زیر اعلام شد.

نفرات برتر چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مشکات:

رشته اذان آقایان بالای ۱۶ سال

احمدرضا محمدیان از تهران نفر اول
عادل تقی‌پور از مازندران نفر دوم
فریبرز اسکندی از زنجان نفر سوم

رشته اذان پسران زیر ۱۶ سال

سیدامیرمحمد میره‌ای از قم نفر اول
رسول طاهری از اصفهان نفر دوم
محمدحسن نوروزی از قم نفر سوم

رشته قرائت ترتیل آقایان بالای ۱۶ سال

یوسف عیاشی از خوزستان نفر اول
سلمان حصاری از خراسان رضوی نفر دوم
محمدحسین ربیعیان از تهران نفر سوم

رشته قرائت ترتیل پسران زیر ۱۶ سال

محمد رضایی از قم نفر اول
امیرحسین لندرانی از تهران نفر دوم
محمدرضا جعفرپور از گیلان نفر سوم

رشته قرائت ترتیل بانوان بالای ۱۶ سال

آذرمان صادقی از تهران نفر اول
عاطفه ناصح از گیلان نفر دوم
معصومه صهبایی از خراسان رضوی نفر سوم

رشته قرائت ترتیل دختران زیر ۱۶ سال

اسماء فلکی از خراسان رضوی نفر اول
مهدیه گنجعلی از تهران نفر دوم
آوا نظری قهرودی از تهران نفر سوم

رشته 10 جزء آقایان بالای ۱۶ سال

مهدی عبرتی از گیلان نفر اول
احمد برزگر از تهران نفر دوم
محمدعلی کشاورز از قم نفر سوم

رشته حفظ 10 جزء پسران زیر ۱۶ سال

محمد حسن‌پور از یزد نفر اول
سیدعلی شبیری از زنجان نفر دوم
علیرضا براتی از قم نفر سوم

رشته حفظ 10 جزء دختران زیر ۱۶ سال

فاطمه عباسی از تهران نفر اول
ضحی میوند از تهران نفر دوم
سیده‌نازنین زهرا قاسمی از تهران نفر سوم

رشته حفظ 10 جزء بانوان بالای ۱۶ سال

علیه مهدوی‌نیا از خراسان رضوی نفر اول
فاطمه اسفندمز از کرمان نفر دوم
فرزانه صادقی از گیلان نفر سوم

رشته حفظ بیست جزء پسران زیر ۱۶ سال

سیدمحمدحسین روشنایی از مرکزی نفر اول
سیدمحمد طا‌ها بوی افراز از مازندران نفر دوم
محمدرضا عالم از اردبیل نفر سوم

رشته حفظ بیست جزء آقایان بالای ۱۶ سال

مجتبی علیرضالو از تهران نفر اول
حمیدرضا صافی از قم نفر دوم
محمدحسین میرزایی از البرز نفر سوم

رشته حفظ بیست جزء دختران زیر ۱۶ سال

مریم ترکی‌آرانی از اصفهان نفر اول
محدثه فلاحی از آذربایجان شرقی نفر دوم
فاطمه پوردهنده از گیلان نفر سوم

رشته حفظ بیست جزء بانوان بالای ۱۶ سال

فاطمه نظری از مازندران نفر اول
سعیده سلطانی از تهران نفر دوم
فرشته صباغیان از اصفهان نفر سوم

رشته حفظ کل قرآن کریم پسران زیر ۱۶ سال

رضا رضایی از گیلان نفر اول
امیرهادی بایرامی از اردبیل نفر دوم
محمد شیخ از گیلان نفر سوم

رشته حفظ کل قرآن کریم آقایان بالای ۱۶ سال

عبدالله میاحی از خوزستان نفر اول – راه یافته به فینال بین‌المللی
سینا تیزابی مشهدی از خراسان رضوی نفر دوم
علی غلام آزاد از زنجان نفر سوم

رشته حفظ کل قرآن کریم بانوان بالای ۱۶ سال

زهرا خلیلی از تهران نفر اول – راه‌یافته به فینال بین‌المللی
رویا فضائلی از خراسان رضوی نفر دوم
عطیه تبیانیان از سمنان نفر سوم

رشته حفظ کل قرآن کریم دختران زیر ۱۶ سال

سارا شیراوند از اصفهان نفر اول
مهسا فیروزی از زنجان نفر دوم
فرناز عباسی از خراسان رضوی نفر سوم

رشته قرائت تقلیدی آقایان بالای ۱۶ سال

خلیل سواری از خوزستان نفر اول – راه یافته به فینال بین المللی
علیرضا مسیح پور از کهگیلویه و بویراحمد نفر دوم
محمدمهدی بهاری از قزوین نفر سوم

رشته قرائت تقلیدی پسران زیر ۱۶ سال

محمدحسین اقبالی از قم نفر اول
امیررضا تهوری از البرز نفر دوم
رضا بصائری از تهران نفر سوم

رشته مفاهیم قرآن کریم مقطع سنی زیر ۱۶ سال (دختران و پسران)

علی زیمله از تهران نفر اول
زهرا طالبی از فارس نفر دوم
محمدجواد خسروی‌مقدم از مازندران نفر سوم

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha