کد خبر: 4089581
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۵

قدردانی مرکز اسلامی انگلیس از مؤمنین با بصیرت

در پی نمایش پرده‌ای جدید از آشوب و اغتشاش در 25 سپتامبر 2022 در مقابل مرکز اسلامی انگلیس و تجمع صلح‌آمیز مخالفان اغتشاش در لندن، این مرکز از مؤمنین با بصیرت قدردانی کرد.

به گزارش ایکنا، در پی نمایش پرده‌ای جدید از آشوب و اغتشاش در 25 سپتامبر 2022 در مقابل مرکز اسلامی انگلیس و ضرب وشتم عزاداران اربعین حسینی و سوگواران رحلت پیامبر(ص)، شماری از جوانان مؤمن، غیور و با بصیرت از ملیت‌های مختلف با حضور در یک تجمع صلح‌آمیز مقابل مرکز اسلامی انگلیس به همدردی و ابراز احساس مسئولیت دینی پرداختند و مركز اسلامی انگلیس در پی این اقدام خودجوش از آنان قدردانی کرد.

رئیس این مرکز در پیامی اعلام کرد که این اقدام اغتشاشگران از ابعاد مختلف زیر قابل تأمل و بررسی است:

1- قطعا هدف آشوبگران، اسلام‌ستیزی بوده است زیرا در روز عزای امت اسلام با مخدوش‌کردن چهره اسلام، به شماری از عزاداران و محل عبادت آنها حمله کردند.

2- اغتشاشگران از حق اعتراض مسالمت‌آمیز سوء استفاده کردند و با شکستن حریم قانون و انسانیت، موجب آزار و نقض حقوق دینی و انسانی مؤمنین در شهر لندن شدند. بنابراین چهره کاملی از خشونت در قرن بیست و یکم و کشور مدعی قانون به نمایش گذاشتند، زیرا از حمله به زن و کودک هم در این روز دریغ نکردند.

3- اغتشاشگران با برهم زدن نظم عمومی و گذشتن از سد پلیس و مجروح‌کردن افراد بی گناه، پرده‌ای جدید از توحش را به نمایش گذاشتند و قطعا بازنده این میدان بوده‌اند، زیرا به اعتراف رسانه‌های خودشان، نتیجه‌ای جز آبروریزی برایشان نداشته است.

مرکز اسلامی انگلیس با محکوم‌کردن این اقدام غیر انسانی، از همه مؤمنین می‌خواهد که با هوشیاری و حفظ وحدت، آرامش و قانون‌مداری نسبت به حرمت ارزش‌های دینی و اماکن مذهبی اهتمام جدی داشته باشند.

السلام علی من اتبع الهدی
سیدهاشم موسوی
رئیس مرکز اسلامی انگلیس

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha