کد خبر: 4089741
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳

ثبت 380 بیمار و 10 فوتی کرونایی طی 24 ساعت گذشته

وزارت بهداشت از ابتلای 380 هموطن دیگر به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد: طی همین مدت 10 بیمار دیگر مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

380 بیمار و 10 فوتی کرونا طی 24 ساعت گذشته

به گزارش ایکنا، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تاکنون ۶۵ میلیون و ۹۱ هزار و ۲۹۱ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۴۹۲ هزار و ۷۶۲ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۹۴۱ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۸۲۶ هزار و ۹۹۴ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۱۰ هزار و ۷۲۷ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز ۱۲ مهرماه و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۰۴ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۵۵۰ هزار و ۴۰۱ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۴۵۸ نفر رسید.

خوشبختانه تاکنون هفت میلیون ۳۲۶ هزار و ۷۵۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

141 نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۵۴ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۹۱۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۰ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۳۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha