کد خبر: 4097513
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳
هم‌زمان با سی‌امین دوره هفته کتاب

کتاب شبکه‌دار می‌شود

نخستین شبکه تلویزیونی اینترنتی کتاب همزمان با سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار می‌کند.

کتاب شبکه‌دار می‌شود

به گزارش ایکنا، به نقل از ستاد خبری سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نخستین شبکه تلویزیونی اینترنتی کتاب پس از امضای تفاهم‌‎نامه این شبکه با معاونت فضای مجازی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و اخذ مجوز تأسیس و راه‌‎اندازی شبکه اختصاصی کتاب در بسترهای مجازی طرح‎‌ریزی و پایه‌گذاری شد.

ایجاد بستری برای ارتقاء سطح آگاهی و معرفت عمومی، قرارگاهی برای هدایت فرهنگی جامعه در جهت زیستی خردمندانه، امیدآفرین و بانشاط در میان عموم مردم و در افقی متعالی، آماده‎‌سازی جامعه برای نیل به تمدن نوین اسلامی ازجمله مأموریت‌های این شبکه تلویزیونی اینترنتی است.

نخستین شبکه تلویزیونی اینترنتی کتاب که زیر نظر خانه کتاب و ادبیات ایران راه‌اندازی و فعالیت خواهد کرد، تلاش دارد ضمن بهره‌مندی از همراهی نخبگان، نویسندگان، ناشران، نهادها، مؤسسات و صنوف فعال در حوزه کتاب و نشر، با برنامه‌سازی در موضوعات مبتلابه بستری برای ترویج فرهنگ کتابخوانی، بیان چالش‌‎ها و مسائل حوزه کتاب و نشر و نیز حمایت از فعالان این عرصه، فراهم کند.

گفتنی است نخستین شبکه تلویزیونی اینترنتی کتاب از ۲۱ آبان کار خود را با پوشش زنده برنامه‎‌های سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز می‎‌کند.

نشست خبری سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران نیز دوشنبه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح به‌صورت زنده از تلویزیون اینترنتی کتاب پخش خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق تارنمای ketab.tv   که بر بستر تلوبیون قرار دارد، بیننده برنامه‌های این شبکه باشند.

سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از ۲۱ تا ۲۷ آبان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha