کد خبر: 4103279
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
با هدف اشاعه سبک زندگی ایرانی - اسلامی

شبکه افق مسابقه خانوادگی برگزار می‌کند

شبکه افق به منظور ترویج سبک زندگی ایرانی - اسلامی تلاش دارد با حضور همسران مسابقا‌ی خانوادگی برگزار کند.

به گزارش ایکنا، یکی از سیاست‌های کلان شبکه افق سیما توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی، مقوله جمعیت و همچنین توجه به جامعه زنان و خانواده است. در پیشبرد این سیاست تا به امروز این شبکه تولیدات متنوعی در قالب مستند، کار و کوتاه و برنامه تلویزیونی همچون «عصر شیرین» داشته و تلاش کرده تا با تمام قوا در این مسیر قدم بردارد.

در ادامه توجه به همین سیاست که یکی از نیازهای کشور نیز است، شبکه افق سیما در نظر دارد تا برنامه‌ای با موضوع خانواده و با محوریت و مشارکت اعضای این نهاد تولید کند تا بتواند بیش از پیش، نقش خود را در ارتقا کیفیت زندگی خانوادگی در چارچوب سبک زندگی ایرانی اسلامی ایفا کند.

به همین منظور و برای اجرای این برنامه اگر مخاطبان را در زمینه اجرای تلویزیونی مستعد می‌دانید به فراخوان مجری‌شو شبکه افق بپیوندید. شرایط شرکت در فراخوان به شرح ذیل است: در‌صورتی‌که زوج هستید یک ویدیو دو دقیقه‌ای از اجرای مشترکتان تهیه کند و در صورت اجرای تک نفره یک ویدئو یک دقیقه‌ای به شماره 09018381031 در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، ایتا، بله) ارسال کنید. به یاد داشته باشید که ویدئوهای ارسالی را حتما به صورت افقی تهیه کنید و به همراه مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی، سن، شماره تماس) برای شبکه افق بفرستید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha