کد خبر: 4219378
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۵
غلامعلی حدادعادل:

شهید رئیسی همگرایی جریانات سیاسی را دنبال می‌کرد

عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام با بیان اینکه شهید آیت‌الله رئیسی با جریان‌های سیاسی رابطه برادرانه‌ای داشت و هرکه به انقلاب نزدیک‌تر بود به او توجه بیشتری می‌کرد، گفت: به طور کلی شهید رئیسی درصدد بود همانند یک چتر همه نیروهای انقلاب را زیر آن جمع کند.

غلامعلی حدادعادل

غلامعلی حدادعادل، عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام در گفت‌وگو با ایکنا، درباره رابطه شهید آیت‌‎آلله رئیسی با جریان‌های سیاسی گفت: شهید رئیسی همیشه به دنبال وحدت و یکپارچگی ملی بود و اعتقاد داشت که با وحدت می‌توان مشکلات را حل کرد و در برابر توطئه‌های دشمنان ایستاد.

وی افزود: شهید رئیسی با جریان‌های سیاسی رابطه برادرانه‌ای داشت و هرکه به انقلاب نزدیک‌تر بود به او توجه بیشتری می‌کرد. به طور کلی شهید رئیسی درصدد بود همانند چتری باشد که در دست گرفته و همه نیروهای انقلاب را زیر آن جمع کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: شهید جمهور ما همیشه به دنبال نزدیک‌تر کردن جریانات سیاسی به همدیگر بود و باور داشت با این کار هم عملکرد دولت بهبود پیدا می‌کند و هم حواشی در جامعه کاهش می‌یابد، حال جامعه خوب می‌شود و فرصت جولان از دشمنان سلب خواهد شد و در آخر هم وحدت و یکپارچگی ملی تقویت می‌شود.  

حدادعادل در پایان گفت: شهید رئیسی فردی دلسوز بود و همیشه به مسئولان توصیه می‌کرد در همه کارها خدا را در نظر بگیرند و رضای خدا و بندگانش را در اولویت قرار دهند.

گفت‌وگو از سعید امینی

انتهای پیام
captcha