کد خبر: 4221209
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۱
امیر دریادار سیاری:

ایران قوی مستلزم حضور پرشور مردم در انتخابات است

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با تأکید بر اهمیت حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو، گفت: انتخابات پرشور و با مشارکت بالا موجب ارتقای قدرت بازدارندگی و امنیت بیش از پیش در حوزه امنیت کشور و مرزها می‌شود و اگر ایران قوی می‌خواهیم باید روز هشتم تیر با قدرت در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنیم.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش، در اولین همایش مسئولان روابط عمومی ارتش که صبح امروز، چهارشنبه 23 خرداد، در مرکز همایش‌های کوثر در سازمان عقیدتی سیاسی آجا برگزار شد، با اشاره به قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح، گفت: بازدارندگی یعنی اینکه ما این‌قدر توان نظامی داشته باشیم که کسی جرئت تعرض به این آب و خاک را نداشته باشد.

وی افزود: این بازدارندگی از دو عامل قدرت سخت و قدرت نرم تشکیل شده است، ما در قدرت سخت در این کشور با وجود همه محدودیت‌ها و تحریم‌ها به جایگاه بسیار خوبی رسیده‌ایم به طوری که دشمن امروز جرئت تهدید و اقدام نظامی علیه ما را ندارد اما در حوزه قدرت نرم دشمن می‌خواهد با تسلط بر مغزها و قلب‌ها به پیروزی برسد. لذا ما امروز به شدت درگیر جنگ نرم، جنگ ترکیبی و جنگ شناختی با دشمن هستیم.

امیر دریادار سیاری در ادامه با اشاره به اینکه وقتی دشمن بر قلب‌ها و مغزها مسلط شد، عقاید و باورها و در نهایت رفتار ما را تغییر خواهد داد، گفت: دشمن باید بداند در مؤلفه قدرت نرم ما بسیار توانمندیم. رهبر معظم انقلاب استقامت و انگیزه بالای مردم ایران در حادثه اخیر و مشایعت خدمتگزاران خود و شهدای والامقام اهل خدمت را نشان‌دهنده این دانستند که مردم عزیزمان به این انقلاب دلبستگی دارند و این امر نشان‌دهنده قدرت نرم بالای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در ادامه با تأکید بر اهمیت انتخابات پیش رو، گفت: ملت ما با حضور پر شور و گسترده در انتخابات هشتم تیرماه، قدرت خود را به استکبار جهانی نشان خواهد داد و به فرموده امام خامنه‌ای (مدظله العالی) انتخابات وسیله تحقق آرمان‌ها و کندکننده حربه‌های دشمن و مایه رشد مردم و نشان‌دهنده عزم و اراده و اقتدار و بصیرت مردم انقلابی ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد جوانان ما را از بحث اصلی کشورمان که همان انتخابات است دور کند، گفت: انتخابات پرشور و با مشارکت بالا  موجب ارتقای قدرت بازدارندگی و امنیت بیش از پیش در حوزه امنیت کشور، قدرت چانه‌زنی مسئولان ما را در مجامع بین‌المللی و خنثی شدن توطئه‌های دشمنان خواهد شد و این امر به دست تک تک آحاد مردم کشور عزیزمان اتفاق خواهد افتاد و اگر ایران قوی می‌خواهیم باید روز هشتم تیر با قدرت در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنیم.

انتهای پیام
captcha