همدان | خبرگزاری بین المللی قرآن

iqna

عصری با شهدا در گلزار شهدای اهر

عصری با شهدا در گلزار شهدای اهر

به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پایداری(روز دزفول) با حضور مسئولان ، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، آحاد مختلف مردم و بسیجیان شهرستان اهر مراسم عصری با شهدا همراه با گلباران مزار شهدا و قرائت زیارت عاشورا در محل گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد.
مهم‌ترین شاخصه بسیج دانشجویی مطالبه‌گری و پای انقلاب بودن است

مهم‌ترین شاخصه بسیج دانشجویی مطالبه‌گری و پای انقلاب بودن است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) گفت: مهم‌ترین شاخصه بسیج دانشجویی در منظومه فکری امام و رهبری ولایت مداری، جهادی بودن، مطالبه‌گری و پای انقلاب بودن است.
عکس | حضور خدام رضوی در بیمارستان‌های کبودرآهنگ و نهاوند

عکس | حضور خدام رضوی در بیمارستان‌های کبودرآهنگ و نهاوند

کاروان «زیر سایه خورشید» به همراه خدام رضوی و پرچم متبرک امام رضا(ع) ضمن عیادت از بیماران در بیمارستان امام رضا(ع) کبودرآهنگ و بیمارستان علیمرادیان نهاوند حاضر شدند. در این دیدار هزینه بیماران بی‌بضاعت در راستای اجرای طرح «آقا حساب کرد» از طرف بیمارستان و کانون جوانان رضوی استان همدان پرداخت شد.
اهالی اسدآباد به استقبال کاروان «زیر سایه خورشید» می‌روند

استقبال از کاروان «زیر سایه خورشید» در اسدآباد

مراسم استقبال از کاروان «زیر سایه خورشید» با حضور پرچم و خادمان حرم امام رضا(ع) فردا، هفتم خردادماه در شهرستان اسدآباد برگزار می‌شود.
حرکت حداکثری به سمت قرآن اولویت وزارت ارشاد است
معاف:

حرکت حداکثری به سمت قرآن اولویت ارشاد است

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد با اشاره به اینکه این وزارت در حوزه‌ قرآن سیاست‌های مختلفی را در پیش گرفته است، گفت: در دولت استراتژی این وزارت حرکت حداکثری‌ به سمت قرآن است به این معنی که قرآن تزیینی و تشریفاتی نباشد چراکه قرآن دارای برنامه و کتاب زندگی و حکومت است.
مشکلات در قالب یکپارچگی و برابری حل می‌شود
امام‌جمعه ملایر خطاب به مسئولان

مشکلات در قالب یکپارچگی و برابری حل می‌شود

امام جمعه ملایر با بیان اینکه اگر مسئولیتی در نظام گرفتیم نباید مردم را فراموش کرده و به آرمان‌های نظام پشت کنیم، تاکید کرد: همه مسئولان باید این را بدانند که در قالب یکپارچگی و برابری است که مشکلات نظام حل می‌شود و کسی نمی‌تواند به تنهایی کار کند و هر چه پیشرفت است با وحدت به دست می‌آید.
بزرگ نمایی مشکلات کشور از حربه‌های دشمن است

بزرگ نمایی مشکلات کشور از حربه‌های دشمن است

خطیب جمعه موقت همدان گفت: برخی افراد شبهات و حرف‌های دشمن را باور می‌کنند که باید گفت معاندان این نظام همیشه دنبال نقطه ضعف‌های ما بوده و کوچکترین مسائل را بزرگ‌نمایی کرده‌اند.
خیزش‌ قرآنی در حوزه نرم‌افزاری ایجاد شود
محمد مهدی اسماعیلی:

خیزش‌ قرآنی در حوزه نرم‌افزاری ایجاد شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه حوزه فرهنگ می‌خواهد سیره مؤمنانه را در کشور گسترش دهد، گفت: در حوزه نرم‌ افزاری خیزش‌های قرآنی باید ایجاد شود، هر جا در کشور پرچم قرآن بالا برود، مردم دور آن جمع می‌شوند و این برای ما مسئولیت‌آور است.
«سیدآقا حسینی»، عصاره‌ای از اندیشه و فکر امام خمینی(ره) بود

«سیدآقا حسینی»، عصاره‌ای از اندیشه و فکر امام خمینی(ره) بود

مشاور وزیر آموزش و پرورش در نخستین آیین نکوداشت سلوک علمی، اجتماعی و فردی «حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید آقا حسینی»، عالم همدانی، گفت: شخصیت‌هایی چون سیدآقا در تاریخ ماندگار هستند و عصاره‌ای از اندیشه و فکر امام خمینی(ره) هستند.
حج؛ میعادگاه اتحاد مسلمانان در برابر کفار
عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا بیان کرد:

بیدارگری از زیباترین دستاوردهای حج است

علی‌اکبر عروتی موفق گفت: حج از بزرگ‌ترین فرایض مسلمانان است که با محتوای عظیم روحانی، اجتماعی، سیاسی می‌تواند منشأ تحولات گسترده در جهان بشریت باشد که از جمله محتوای سیاسی حج می‌توان به اتحاد مسلمانان در برابر کفار اشاره کرد.
یادداشت
گفتگو
گزارش