کد خبر: 3910033
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
نخستین جلسه ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن 24 تیرماه با حضور دستگاه‌های عضو این ستاد و به منظور بررسی برنامه‌های سال 99 برگزار می‌شود.

ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم

به گزارش ایکنا، نخستین جلسه ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن سه‌شنبه، 24 تیرماه، با حضور دستگاه‌های عضو این ستاد و به منظور بررسی برنامه‌های پیشنهادی برای اجرا در سال 99 برگزار می‌شود.

در سال‌های گذشته بودجه ستاد به صورت برنامه‌ای به دستگاه‌ها اختصاص می‌یافت، اما امسال این بودجه برای فعالیت‌های زیرساختی در نظر گرفته شده است.

رحمان دهقانی، معاون آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، گفت: برنامه‌های پیشنهادی ستاد راهبری طرح ملی حفظ برای سال 99 و جدول زمانی پیشنهادی تهیه شده که در این جلسه بررسی می‌شود.

وی افزود: همچنین در این جلسه دستگاه‌های متولی حفظ قرآن، که عضو ستاد راهبری هستند، گزارشی از اقدامات مصوب طرح ملی حفظ را، که پیش از این به دستگاه‌ها ابلاغ شده بود، ارائه خواهند داد. همچنین گزارش‌هایی از روند اجرای برنامه‌ها، میزان تحقق و عدم تحقق برنامه‌ها و نیز چالش‌ها و موانع پیش ‌رو ارائه می‌شود.

جلسه ستاد راهبردی طرح ملی حفظ قرآن با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و رئیس این ستاد، برپا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: