کد خبر: 3919922
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
سید عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن، با اشاره به این که عادی‌سازی روابط با اسرائیل حرام شرعی است، تصریح کرد: گزینه امتی که استقلال و آزادی را محقق می‌کند، روش و شیوه حسینی (ع) و پیروی از رسول الله (ص) است.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه خبری «المسیره نت»، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی»، رهبر جنبش انصارالله یمن امروز، یکشنبه در سخنانی به مناسبت عاشورای حسینی (ع)، عربستان و امارات را سرمداران جبهه نفاق خواند و گفت که ملت یمن گزینه قطعی خود برای نپیوستن به این جبهه را انتخاب کرده است.

الحوثی با تاکید بر ادامه مقابله مبارزان یمنی ما با متجاوزان تا تحقق پیروزی کامل تصریح کرد: گزینه امتی که استقلال و آزادی را محقق می‌کند، روش و شیوه حسینی (ع) و پیروی از رسول الله (ص) است.

وی افزود: ما برای مقابله با دشمنان سعودی آمریکا از هیچ تلاش دریغ نخواهیم کرد، حال هزینه آن هر نوع فداکاری که می خواهد، باشد.

رهبر انصارالله تاکید کرد: مواضع ما در قبال امت ما و در رأس آن فلسطین و مبارزه با هیمنه آمریکایی، مواضع اصولی و غیر قابل چانه‌زنی است.
 
عبدالملک الحوثی گفت: زورگویی‌ها و سیاست های قلدرمآبانه ایالات متحده آمریکا در منطقه از دیدگاه محکوم است. ما با ملت‌های مسلمان در لبنان، سوریه، عراق، بحرین ابراز همبستگی می‌کنیم. همچنین با جمهوری اسلامی ایران نیز ابراز همبستگی می‌کنیم. لازم است در اینجا از مظلومیت مسلمانان در هند، کشمیر و میانمار نیز یاد کنیم. 

سید عبدالملک الحوثی اظهار کرد: موضع ما مبنی برمقابله با تجاوزگری، یک موضع اصولی برخاسته از ایمان و نشأت گرفته از گرایش اسلامی و دینی ماست.

وی در ادامه به مسأله عادی سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و آن را محکوم کرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: