کد خبر: 3920991
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
نصرت‌الله لطفی:
قائم مقام شورای هماهنگی تبليغات اسلامی در پی اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم «صلی الله علیه و آله و سلم» گفت: اهانت شرارت‌آمیز به قرآن مجید و پیامبر رحمت(ص)، توهین به همۀ ادیان آسمانی است.

نصرت‌الله لطفی

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در ايامی كه ويروس منحوس كرونا جهان را درگير خود كرده، ويروس مستكبرين جهانی با استفاده از ابزار رسانه‌ای و امپراطوری خبری خود و عوامل خودفروخته، حوادث دردناک و شرارت‌آمیزی از جمله اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و سوزاندن مصحف شریف الهی و توهين آشكار به پيامبر اعظم (صلی الله علیه و آله وسلم) و بهترين مخلوق خداوند، جنایتی بزرگ و غیرقابل‌گذشت را رقم زده‌اند.

در پی این اهانت، نصرت‌الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با محكوم كردن اين رفتار سخيف، عنوان کرد: این حرکت رذيلانه گرچه به ظاهر توسط رسانه‌ای فرانسوی و توسط جمعی از جاهلان حقیر و بداندیش واقع شد اما پشت پرده‌های پیچیده و کینه‌توزانه‌ای دارد که نشان از اسلام‌هراسی و در یک زنجیره پلید در حال فعالیت است و خصمانه علیه مقدسات اسلامی کار می‌کند و از این احمقانه‌تر، رفتار ابلهانۀ رئیس جمهوری فرانسه بوده که به بهانۀ دفاع از آزادی بیان و عقیده، آن را تأیید کرده است.

لطفی در ادامه افزود: سیاست كينه‌توزانه و خصمانه اسلام‌ستیزی که توسط صهیونیسم بین‌الملل و استکبار جهانی هدایت می‌شود، به يقين با طراحی عوامل خودفروخته رسانه‌‌ای و در اندیشکده‌ها و سازمان‌های صهیونیستی آمریکا و برخی دولت‌های اروپایی طرح‌ریزی‌شده و برای اجرا به مزدوران جنایتكار كه در لباس روشنفكری يا رسانه‌ای و با اسم برخورداری از آزادی بيان در دنيای دروغين و متمدن غربی، جولان می‌دهند، به اجرا گذارده می‌شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبليغات اسلامی کشور با اشاره به حرمت ماه محرم گفت: امت اسلامی در سراسر جهان و به ويژه مردم مسلمان و حسينی ايران اسلامی در اين ماه عزای سالار شهيدان، همان مسير سرور و سالار شهيدان كربلا را پيروی كرده كه «هيهات مناالذله» و قطعاً در مقابل اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی منفعل عمل نخواهند کرد و با ارادۀ بیشتری به تعمیق و ترویج معارف قرآنی خواهیم پرداخت و با استعانت از باری‌تعالی، نور پرفروغ قرآن و شکوه و عظمت این مصحف شریف که سرشار از معارف الهی و انسانی است، با جان و نفوس مسلمین گره خورده و هرگزخاموش نخواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: انتظار می رود نهاد‌های بین‌المللی اسلامی و اندیشمندان جهان اسلام، خط خبیث اسلام‌ستیزی را بيش از گذشته بشناسند و ریشه‌های این شجرۀ ملعونه را قطع کنند. اهانت به ساحت مقدس نبی اکرم(صلی‌الله علیه و آله و سلم) و قرآن کریم با بهانه آزادی عقیده در حقیقت ذبح آزادی و مثله مثله کردن جنایت‌آمیز عقیده است.

نصرت‌الله لطفی در پايان افزود: بی‌شک مجاهده مدبرانه، ايستادگی در مقابل مستكبرين و محكوميت شديد اين عمل خبيثانه را توسط آزادی‌خواهان جهان ستوده و هتک حرمت به ساحت قرآن كريم و پيامبر اعظم و رسول اكرم (صل الله عليه و آله و سلم) توسط شيطان‌صفتان عالم را محكوم می‌کنیم و عمل به تکالیف عقلی و شرعی در سایه صبر مؤمنانه، دعا و کوشش برای عظمت بيشتر اسلام عزيز را آرزومنديم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: