کد خبر: 3937595
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۶
کانال 11 تلویزیون رژیم صهیونیستی با پخش کلیپی طنز ضمن توهین به امارات، توافق عادی‌سازی روابط این کشور با تل‌آویو را به سخره گرفت.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از العالم، یک پایگاه خبری عربی بخشی از نمایش پخش شده در کانال ۱۱ تلویزیون رژیم صهیونیستی را منتشر کرد که در آن امارات و توافق‌عادی سازی این کشور با تل‌آویو به سخره گرفته می‌شود.

در این نمایش که در آن کشوری به نام «امارات یکی است» مورد تمسخر قرار می‌گیرد، یکی از بازیگران نقش مجری و دیگری که «فیصل» نام دارد، با پوشش عربی کشورهای حاشیه خلیج فارس نقش یک شهروند عربی را ایفا می‌کند.

در این فیلم، از شهروند عربی یادشده سؤال می‌شود که پیشنهاد «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا درباره امضای توافقعادی سازی روابط چگونه بود که فیصل در جواب به او می‌گوید: «ترامپ به من گفت: بیا با اسرائیل توافق کن. من هم گفتم در مقابل چه چیزی؟ من که حتی یک جنگ با آنها نداشتم. او گفت: دهانت را ببند. به تو جنگنده‌های اف-۳۵ و بمب اتمی کوچک و تانک مجانی می‌دهم. من هم موافقت کردم و توافق را امضا کردم».

مجری این نمایش در ادامه می‌گوید: «ما خوشحالیم که با «امارات یکی است» توافق صلح امضا کردیم» و در مقابل شهروند عربی یادشده به او می‌گوید: «ما امارت‌ها نیستیم ما یکی هستیم فقط. مساحت کشور ما از سطل آشغال تا آن شتر است».

رسانه عربی در ادامه نوشت که در این فیلم امارات به شدت مورد تمسخر قرار می‌گیرد. در این فیلم منظور از امارات یکی است، آن است که این کشور تنها یک شهروند به نام فیصل دارد و دمای هوای آن بسیار بالاست.

طبق زیرنویسی که در این فیلم قرار داده شده است، از شهروند اماراتی یادشده سؤال می‌شود که منبع درآمد این کشور چیست و او نیز پاسخ می‌دهد گردشگری و مجری نیز با تعجب از او سؤال می‌کند که «واقعا؟ آیا گردشگر نیز به اینجا می‌آید» و فیصل در جواب به او می‌گوید «نه، چه کسی به اینجا می‌آید؟! دمای هوای در سایه اینجا ۶۰ درجه است. حتی شتر‌ها نیز اینجا نیستند. نگاه‌ کن آنها در اطراف ما پرسه می‌زنند».

تلویزیون رژیم صهیونیستی پیشتر نیز «محمد بن زاید» ولی‌عهد ابوظبی را به خاطر امضای توافق صلح با تل‌آویو به سخره گرفته بود بطوریکه کانال ۱۲ تلویزیون این رژیم، پیشتر، فیلمی منتشر کرده بود که در آن دو فرد در نقش «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و ولیعهد ابوظبی نمایش داده شدند که عاشقانه کنار یکدیگر نشسته و در حال خواندن آواز صلح بودند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: