کد خبر: 3944031
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
دهمین شماره فصلنامه علمی اختصاصی «دانش‌ها و آموزه‌های قرآن و حدیث» منتشر شد.
دهمین شماره فصلنامه «دانش‌ها و آموزه‌های قرآن و حدیث» منتشر شدبه گزارش ایکنا، در دهمین شماره فصلنامه علمی اختصاصی «دانش‌ها و آموزه‌های قرآن و حدیث» نگاشته‌هایی در قالب‌های سرمقاله، مقاله سفید، مقاله شناختی و مقاله طرح علمی به چاپ رسیده است.
 
 نظام‌واره مدیریت تحصیلی طلبه؛ گزارش رویدادهای مرتبط با جراحات امام حسین علیه السلام در روز عاشورا؛ محدودیتِ تغییر شکل شیاطین جن بر مبنای متون ثقلین و روش نیازسنجی و نظام موضوعات در کتاب «اولویت‌های پژوهشی علوم و معارف حدیث» از جمله مطالب این شماره فصلنامه مذکور است.
 
همچنین کارکرد «سیاق» در تفسیر قرآن با بررسی تطبیقیِ «المیزان» و «مجمع البیان» مطالعه نمونه‌ای جزء سی‌ام و ضرورت تصویب درس «تحقیق و تصحیح نسخه‌های خطّی قرآنی و حدیثی» از دیگر مطالب این مجله است.
 
این مجله نگاشته‌های علمی را در 28 قالب مختلف چاپ می‌کند؛ تعریف و توضیح این قالب‌ها در شماره یکم و ششم مجله منتشر شده است. همچنین امکان انتشار نگاشته‌های عربی، مقالات پیوسته و یادداشت های آزاد قرآنی و حدیثی هم در این فصلنامه علمی وجود دارد.
 
تارنمای مجلّه به نشانی www.majaleh-a.ir و رایانامه به نشانی majaleh.d.a@gmail.com در دسترس بوده و آماده جذب نگاشته‌های علمی نویسندگان است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: