کد خبر: 3962221
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱
بیانیه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را گرامی داشت و تأکید کرد که وزارت اطلاعات با نیروهای مؤمن، متعهد و هوشمند خود و در همکاری با دیگر نهادها از جمله نیروهای مسلح کشور توانسته است این امنیت بی‌نظیر را برای کشور رقم بزند و پایه مستحکمی برای اقتدار کشور باشد.

به گزارش ایکنا، به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی مشروح این بیانیه به شرح ذیل است:
 
بسم‌الله الرحمن‌الرحیم
 
حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی
 
این افتخار شما را بس که امام بزرگوارمان سینه‌هایتان را با مدال سربازی گمنام امام زمان(عج) مزین داشتند.
 
امنیت بالای ایران امروز مایه افتخار و آرامش همه مردم و مرهون پاسداری‌های شبانه‌روزی چشم بینای نظام اسلامی یعنی وزارت اطلاعات است که با نیروهای مومن، متعهد و هوشمند خود و در همکاری با دیگر نهادها از جمله نیروهای مسلح کشور توانسته‌اند این امنیت بی‌نظیر را برای کشور رقم بزنند و پایه مستحکمی برای اقتدار کشور باشند.
 
روز میلاد با سعادت حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) و هفته پیش‌روی آن فرصتی است برای تقدیر و تشکر از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) که برای خنثی‌سازی فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی-که از هیچ جنایتی علیه ملت ایران فروگذار نیستند- از جمله دولت‌های مستکبر آمریکا و انگلیس و رژیم جعلی و اشغالگر قدس؛ جان خود را بر کف گذاشته‌اند تا آسایش و آرامش در ایران سایه افکند و عزت و سربلندی را برای کشور رقم زده‌اند.
 
توفیقات علمی، اقتصادی و سیاسی و صیانت از فرهنگ اسلامی و ملی ایران وام دار چتر حفاظتی و حکمت و تدبیر سربازان گمنام جمهوری اسلامی است که شایسته تقدیر و دعای خیر ملت شریف ایران هستند. سربازان گمنام امام زمان(عج) از ابتدای شکل‌گیری این نهاد مقدس حافظان امنیت و آسایش مردم بوده‌اند و هر نوع تهدید را از ملت شریف ایران دور کرده‌اند و یار و یاور همیشگی رهبر حکیم انقلاب مدظله‌العالی بوده‌اند.
 
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای والامقام اطلاعات و امنیت کشور و آرزوی فرج امام زمان(ارواحنا لتراب مقدمه الفداء)، از خداوند متعال، دوام توفیقات سربازان گمنام حضرت مهدی(عج) تحت زعامت رهبر حکیم انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای برای عزت و اقتدار روزافزون ایران اسلامی را مسئلت دارد.
 
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: