کد خبر: 3963450
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
اولین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی در سال جدید، 22 فروردین‌ماه به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود.

برگزاری اولین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه در سال جدید

به گزارش ایکنا؛ نخستین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی در سال جدید و یکصد‌وسیزدهمین جلسه این مجمع از ابتدا تاکنون، 22 فروردین‌ماه به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

نخستین موضوع این جلسه، بررسی اقدامات اجرایی‌سازی برنامه جامع فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی است. گزارش اجرای سومین اقدام، سند راهبردی آموزش(طراحی و استقرار سامانه هوشمند برنامه‌ریزی عملیاتی و نظارت بر اجرای سند در دبیرخانه کمیسیون) دستور دوم این جلسه خواهد بود.

همچنین در بخش دیگری از این جلسه، گزارش اجرای سومین اقدام، سند راهبردی تبلیغ(طراحی و ایجاد سازوکارهای کاهش نقش تصدی‌گری دولت و تقویت بخش مردمی) نیز بررسی می‌شود و پس از آن، اجرای سومین اقدام سند راهبردی پژوهش(طراحی سازوکارهای برنامه‌ریزی عملیاتی و نظارت بر اجرای سند در دبیرخانه کمیسیون) مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ارائه گزارش برگزاری مسابقات سراسری قرآن و همچنین گزارش نتایج کتاب سال قرآن از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه خواهد بود.

اولین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی در سال جدید به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود. این جلسه از ساعت 15 تا 17 در جریان خواهد بود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: