کد خبر: 3965502
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
واحد حفظ قرآن آستان مقدس عباسی در روزهای ماه مبارک رمضان جزء‌خوانی روزانه را به صورت مجازی و با مشارکت شماری از حافظان قرآن کریم برگزار می‌کند.

به گزارش ایکنا به نقل از شبکه جهانی الکفیل، جواد النصراوی، مدیر مرکز قرآن کریم آستان عباسی اظهار کرد: جزء‌خوانی ترتیل که به دلیل بیماری کرونا، به صورت مجازی و به وسیله حافظان قرآن برگزار می‌شود، با هدف تقویت قابلیت‌های حفظ و تلاوت قرآن کریم و در راستای سلسله فعالیت‌های قرآنی مرکز قرآن آستان مقدس عباسی در ماه مبارک رمضان انجام می‌شود.
 
وی افزود: این برنامه هر روز از طریق برنامه اینترنتی(googl meet) پخش می‌شود و هر روز یک جزء از قرآن کریم تلاوت می‌شود و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد داشت. یک گروه متخصص قرآنی نیز بر اجرای این برنامه نظارت می‌کنند.
 
شایان ذکر است که مرکز قرآن کریم آستان عباسی در روزها و شب‌های ماه مبارک رمضان برنامه‌های قرآنی ویژه‌ای تدارک دیده‌ است که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به اجرا در می‌آید. این برنامه‌ها شامل محفل‌های انس با قرآن، جزء خوانی و مسابقات قرآنی است که با هدف تقویت فرهنگ قرآنی در جامعه و کشف استعدادهای قرآنی و کمک به پیشرفت آنها در این ماه مبارک انجام می‌شود.
 
برگزاری جزءخوانی مجازی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان از سوی آستان عباسی
 
برگزاری جزءخوانی مجازی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان از سوی آستان عباسی
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: