کد خبر: 3968902
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
بنیاد قرآن به مناسبت چهل سالگی تاسیس در نظر دارد، مجموعه مقالاتی را در حوزه علوم و معارف قرآنی گردآوری و آن را در قالب ویژه‌نامه‌ای با عنوان ادب‌نامه‌ قرآنی منتشر کند.
ارسال/ فراخوان مقالات علوم و معارف قرآنی از سوی بنیاد قرآنبه گزارش ایکنا، بنیاد قرآن به مناسبت چهل سالگی تأسیس در نظر دارد، مجموعه مقالاتی را در حوزه‌ علوم و معارف قرآنی گردآوری و آن را در قالب ویژه‌نامه‌ای با عنوان ادب‌نامه‌ قرآنی منتشر کند.
 
این فراخوان در موضوعات علوم قرآنی، تفسیر، علوم حدیث و معارف قرآنی شامل (نظام‌سازی، تمدن‌سازی، سبک زندگی، نقش جوان در فرهنگ قرآنی) انجام شده است.
 
مقاله ارسالی نباید قبلاً در نشریه‌ دیگری به چاپ رسیده باشد؛ حجم مقاله 7500 کلمه (حدود 25 صفحه نشریات علمی) فراتر نرود؛ مقاله شامل عنوان، مقدمه، بحث اصلی، نتیجه و کتابنامه باشد؛ مقاله به شکل تایپ شده همراه با فایل آن در قالب فایل WORD یا زرنگار به نشانی ایمیل بنیاد قرآن e.bonyad1359@gmail.com ارسال شود.
 
مشخصات کامل نویسنده، نام نویسنده، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ ارسال، نشانی کامل پستی، پست الکترونیک و شماره تلفن همراه به همراه مقاله تا 31 تیرماه 1400 به نشانی نشانی: تهران پاسداران خیابان ناطق نوری بوستان کتاب ورودی دوم طبقه دوم واحد 13 ارسال شود. 
 
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 09121835181 تماس بگیرند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: