کد خبر: 3969019
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
بسیج آموزشی حزب‌الله لبنان در شهر صیدا، نشستی به منظور همبستگی با قدس و اهالی بیت‌المقدس با حضور جوانان حزب‌الله برگزار کرد.  

به گزارش ایکنا به نقل از العهد، نشست همبستگی با قدس با عنوان «یاری قدس و آرمان فلسطین و حمایت از مسجد‌الاقصی» از سوی بسیج آموزشی حزب‌الله لبنان در شهر صیدا و با حضور نمایندگانی از نهادهای جوانان و دانشجویان لبنانی و فلسطینی در صیدا برگزار شد.
 
محمد زراقط، مسئول بسیج آموزشی حزب‌الله در سخنانی بر ایستادگی همه نهادهای دانشجویی لبنانی و فلسطینی در کنار ملت مقاوم فلسطین به ویژه آزادگان بیت‌المقدس که بار دیگر در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی ایستاده‌اند، تأکید کرد و گفت: این تحرکات به روشنی موضع برخی کشورهای عربی در عادی‌سازی روابط با دشمن اشغالگر را نشان داده است.
 
حاج حسن، از دیگر سخنرانان این نشست نیز به نقش جوانان قدس و فلسطین اشاره کرد و گفت: ما حمایت خود را از ملت فلسطین اعلام می‌کنیم و بر دروازه‌های فلسطین ایستاده‌ایم تا بتوانیم بدون حضور پلید صهیونیست‌ها وارد آن شویم و این سرزمین را آزاد سازیم.
 
وی با اشاره به راهکارهای اساسی در زمینه مسئله فلسطین و فعالیت‌های مختلف برای حمایت از آرمان فلسطین بر اهمیت رسانه‌ها برای انعکاس فعالیت‌های دانشجویی در این زمینه تأکید کرد.
 
نمایندگان سایر نهادهای شرکت‌کننده در این نشست نیز بر لزوم فعالیت فرهنگی جوانان و تلاش برای وحدت کلمه جهت حمایت از فداکاری‌های ملت فلسطین در مقابله با دشمن صهیونیستی و طرح عادی‌سازی روابط تأکید کردند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: