کد خبر: 4017882
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) و جهاد اسلامی ضمن تقدیر از اقدام جوانان در رام الله در حمله به خودرو شهرک‌نشینان صهیونیست، همکاری دستگاه‌های امنیتی تشکیلات خودگردان با صهیونیست‌ها را محکوم کردند.

به گزارش ایکنا به نقل از العهد، فوزی برهوم، سخنگوی حماس تأکید کرد: وظیفه دستگاه‌های امنیتی تشکیلات خودگردان محافظت از مردم فلسطین در برابر حملات شهرک‌نشینان صهیونیست و مقابله با آن‌ها در کنار ملت خود است نه تأمین امنیت صهیونیست‌ها.

وی افزود: رویارویی جوانان رام الله با شهرک‌نشینان صهیونیست در قلب شهر و در هم کوبیدن و به آتش کشیدن خودروی آنان اقدامی شجاعانه و میهن‌پرستانه است که نشان‌دهنده دشمنی با صهیونیست‌ها و مقابله با هرگونه تجاوز و مقابله است.

برهوم به جوانان شجاع رام الله به خاطر این اقدام مقاومتی که باید با قدرت ادامه یابد و به تمام مناطق کرانه باختری گسترش یابد، درود فرستاد.

از سویی طارق عزالدین، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی نیز تأکید کرد: آنچه که جوانان خشمگین در میدان المناره در مرکز رام الله انجام دادند و خودروی شهرک‌نشینان را در هم شکسته و به آتش کشیدند، اقدامی شجاعانه و قهرمانانه است که روحیه واقعی جوانان فلسطینی را نشان می‌دهد.

عزالدین در ادامه بر مقابله با شهرک‌نشینان صهیونیست تأکید و تصریح کرد: این اقدام جوانان در رام الله که شب گذشته، رخ داد، حاکی از روحیه مقاومت جوانان و طرد هرگونه تلاش برای پذیرش واقعیت اشغالگری و عادی‌سازی روابط با اشغالگران است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: