کد خبر: 4029140
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴

بیست و یکمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی در راستای بررسی نحوه اجرایی‌سازی مصوبات مجمع عمومی برگزار می‌شود.

جلسه هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنیبه گزارش ایکنا، بیست و یکمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت با محوریت تصویب کلان‌برنامه‌های اتحادیه در افق 1402، فردا، 28 دی‌ماه، ساعت 14 با حضور تمامی اعضا در سالن اجتماعات سازمان دارالقرآن‌ الکریم برگزار می‌شود.

بنابر گفته محمد انجم‌شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی «مهمترین دستور جلسه بیست و یکم، بررسی نحوه اجرایی‌سازی مصوبات مجمع عمومی 10 دی است. این مصوبات شامل تدوین و ارائه سند چشم‌انداز اتحادیه در مجمع دوم، تعریف و تعیین مؤسسات تراز مطابق کمیت تعیین شده در مجمع عمومی، رتبه‌بندی مؤسسات و پرداختن به مشکلات اساسی مؤسسات از جمله بیمه و مالیات و توانمندسازی مؤسسات قرآنی است.»

وی ادامه داد: اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری با توجه به فرصت‌های پیش روی در جلسه بیست و یکم درباره تقسیم کار و زمانبندی اجرای مصوبات برای رسیدن به تکالیف تعیین شده توسط مجمع عمومی برنامه‌ریزی خواهند کرد.

همچنین در مجمع اخیر نقد و نظرهایی توسط اعضای مجمع و همینطور اصحاب رسانه درباره عملکرد گذشته و پیشنهادات پیش‌برنده برای آینده مطرح شد که در این باره هم نیز در جلسه بیست و یکم هیئت مدیره به تفصیل گفت‌وگو و تصمیم‌گیری خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: