کد خبر: 4030178
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶

معاون اجرایی شورای عالی قرآن زمان برگزاری شانزدهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن را ۱۱ تا ۱۳ بهمن‌ماه در تهران اعلام کرد و گفت: این نشست در حسینیه الزهراء(س) واقع در مجتمع امام خمینی(ره) به صورت نیمه‌حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

محمدتقی میرزاجانی، معاون اجرایی شورای عالی قرآن، در گفت‌وگو با ایکنا، با اعلام اینکه شانزدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن کریم، ۱۱ تا ۱۳ بهمن‌ماه در تهران، مجتمع امام خمینی(ره)، حسینیه الزهراء برگزار می‌شود گفت: نشست امسال به موضوع «تلاوت قرآن و نغمه‌های دینی؛ رسانه ملی و فضای مجازی» در سه حوزه نغمات، آموزش و مسابقات رسانه‌ای خواهد پرداخت.

وی ادامه داد: نشست شانزدهم که از سوی شورای عالی قرآن و با مشارکت شبکه قرآن و معارف سیما و رادیوقرآن تدارک دیده شده، به دنبال بررسی راهکار‌هایی جهت ارتقای وضعیت تولید و پخش برنامه‌های قرآنی در شبکه‌های صداوسیما و فضای مجازی است.

میرزاجانی افزود: در سه روز برگزاری این نشست، برخی از کارشناسان قرآنی و رسانه‌ای و تعدادی از شرکت‌کنندگان در فراخوان نشست، به ارائه ایده‌ها، پیشنهادات و نقطه نظرات خود می‌پردازند.

معاون اجرایی شورای عالی قرآن، اظهار امیدواری کرد: این نشست که با طلیعه دوره جدید مدیریتی سازمان صدا و سیما مقارن شده، بتواند مقدمه خوبی برای آغاز تحول در برنامه‌های قرآنی رسانه ملی باشد.

وی ساعت برپایی نشست را ۱۶ تا ۲۱:۳۰ اعلام کرد و یادآور شد: برنامه‌ها به صورت نیمه حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: