کد خبر: 4030303
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷

پویش اجتماعی «شبیه مادرم» با محوریت آشنایی با معارف ناب حضرت صدیقه اطهر(س) از سوی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران آغاز شد.

پویش «شبیه مادرم»به گزارش ایکنا، پویش اجتماعی با نگاهی به ادعیه حضرت زهرا(س) با عنوان «شبیه مادرم» با محوریت آشنایی با معارف ناب حضرت صدیقه اطهر(س) و زندگی کردن آن‌ها از سوی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران آغاز شد.

این پویش به تبیین معارف ناب فاطمی مبتنی بر ادعیه حضرت فاطمه زهرا(س) می‌پردازد و تلاش می‌کند تا زمینه زندگی کردن این حقایق را فراهم کند. در هر دوره از پویش، یکی از ادعیه حضرت فاطمه زهرا(س) به مدت سه تا چهار ماه محور فعالیت قرار می‌گیرد. هر هفته محتواهایی جهت تبیین معارف آن دعا مبتنی بر آموزه‌های قرآن و عترت تولید شده و در اختیار مخاطبان قرار داده می‌شود.

دوره اول این پویش با عنوان روزهای فاطمی به ادعیه روزهای هفته از حضرت صدیقه اطهر(س) اختصاص دارد. افراد حاضر در پویش ضمن ترویج این معارف برای دیگران، تجربیات، نکات، دستاوردها و تولیدات خود را در خصوص پیاده‌سازی آموزه‌های آن دعا در زندگی به اشتراک می‌گذارند. همچنین هر هفته مسابقه‌ای ناظر به آموزه‌های دعا برگزار می‌شود و به نفر برتر جایزه‌ای اعطا می‌شود. محتوای تولید شده در خصوص ادعیه روزهای هفته، شنبه و سه‌شنبه هر هفته منتشر می‌شود. همچنین مسابقه هر هفته نیز پنجشنبه‌ها برگزار خواهد شد.

تارنمای این پویش به نشانی rahbarenojavan.ir/shabihemadaram در دسترس است. همچنین علاقه‌مندان به شرکت در آن می‌توانند در کانال رهبر نوجوان به نشانی rahbarenojavan در پیام‌رسان‌‌های سروش، بله و ایتا عضو شوند یا عدد 1 را به شماره 500024207 ارسال کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: