کد خبر: 4031109
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۵
در دهه فجر و نیمه شعبان صورت می‌گیرد؛

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان از برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن در ایام دهه فجر و نیمه شعبان در مشهد، جمکران و .. خبر داد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، علی محمدی، سرپرست معاونت فرهنگی واجتماعی دانشگاه فرهنگیان، در سی و دومین اجلاس مدیران ستادی و استانی سراسر کشور گفت: ویروس کرونا نه تنها مانع اجرای فعالیت‌های حوزه معاونت فرهنگی نشد بلکه از نظر تنوع، تکثر و میزان پوشش‌دهی دانشجویان به مراتب بیشتر از حالت  عادی فعالیت‌های خود را اجرایی کرد.

وی در ادامه بیان کرد: دانشگاه فرهنگیان اقدامات عملی را در سند تحول، بیانیه گام دوم انقلاب و مکتب سلیمانی انجام داده است.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان، با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان در حوزه تربیتی، فرهنگی و اجتماعی پیش قراول دانشگاه‌های کشور  است، گفت: مدل‌های این دانشگاه در حوزه فرهنگی و اجتماعی می‌تواند برای سایر دانشگاه‌های کشور الگو باشد.
 
عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان برنامه‌های ویژه‌ای را به مناسبت ایام الله دهه فجر و نیمه شعبان پیش‌بینی کرده است که برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن در مشهد مقدس، جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران،  جشن‌های  اقوام و شب‌های شعر از دیگر برنامه‌های این ایام خواهد بود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: