کد خبر: 4076477
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲

وزیر امور خارجه حملات رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد

وزیر امور خارجه کشورمان طی تماس تلفنی با زیاد نخاله، دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین، حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه را شدیدا محکوم کرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت امور خارجه، دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در پی تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به غزه طی تماس تلفنی با زیاد نخاله، دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین، حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه را شدیدا محکوم کرد.

وی با بیان اینکه تردیدی وجود ندارد که مقاومت فلسطین و مردم مقاوم غزه پیروز نهایی این میدان هستند، به ارواح شهدای فلسطین و شهدای حملات ددمنشانه اخیر صهیونیست‌ها به نوار غزه ادای احترام کرد.

وزیر امور خارجه همچنین در این تماس تلفنی بیان کرد: تل آویو با تداوم بحران‌آفرینی در صدد سرپوش نهادن بر بحران‌های چند لایه موجود در درون سرزمین‌های اشغالی است، 

زیاد نخاله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این گفت‌وگوی تلفنی، از حمایت مردم و دولت جمهوری اسلامی ایران از فلسطین تقدیر کرد و به تبیین آخرین تحولات پرداخت.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی در ضعیف‌ترین وضعیت خود قرار دارد، اظهار کرد: رزمندگان مقاومت با عزت و قدرت از ساکنان غزه، فلسطین و آزادی قدس شریف حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه پاسخ رژیم صهیونیستی را با توکل بر خدا و قدرت مقاومت فلسطین داده‌ایم، گفت: در مسیر این رویارویی، تحول مهمی را رقم خواهیم زد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha