کد خبر: 4076961
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۳

گفت‌وگوی تلفنی امیرعبداللهیان با اسماعیل هنیه؛ تقدیر از وحدت گرو‌ه‌های مقاومت

وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه دوشنبه در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در خصوص پیروزی‌های اخیر محور مقاومت در پاسخ به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

گفت‌وگوی تلفنی امیرعبداللهیان با اسماعیل هنیه

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت امور خارجه، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان، ضمن تبریک پیروزی‌های جبهه مقاومت در نبرد با دشمن صهیونیستی، از مقام شامخ شهدای مقاومت تجلیل نمود و جنایت صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن زنان و کودکان فلسطینی را نشانه استیصال و ضعف این رژیم دانست.

وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تقدیر از مواضع اسماعیل هنیه در حفظ وحدت گروه‌های مقاومت، این وحدت را یک موفقیت بزرگ برای محور مقاومت توصیف کرد.

امیرعبداللهیان تأکید کرد: اینکه بار دیگر مقاومت توانست در مقابل قدرت نظامی‌گسترده دشمن صهیونیستی ایستادگی کند و ظرف دو روز آنها را مجبور به آتش‌بس و پذیرش شروط مقاومت کند، دستاورد بزرگی است.

وزیر امور خارجه گفت: نکته قابل توجه این است که در این نبرد، صرفا بخشی از مقاومت در مقابل دشمن قرار گرفت و این به تنهایی دستاورد بزرگی است که ناتوانی و ضعف صهیونیست ها را بیش از گذشته نمایان کرد.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین نیز در این گفت‌وگوی تلفنی ضمن قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از فلسطین، اظهار کرد: دشمن صهیونیستی تلاش داشت تا معادلات خود را بر مردم فلسطین و مقاومت در نوار غزه تحمیل کند، اما با مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین روبرو شد.

وی تأکید کرد: پیروزی اخیر جبهه مقاومت فصل جدیدی در رویارویی مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی گشود.

اسماعیل هنیه گفت: ما به یاری خداوند مصمم هستیم که به این جهاد تا پیروزی نهایی ادامه دهیم.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین همچنین در پایان سلام گرم مردم فلسطین را به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان ابلاغ کرد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha