کد خبر: 4087726
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲

«قصه‌های قرآنی»؛ اپلیکیشنی ایرانی برای کودکان سراسر جهان + دانلود

اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» با هدف آشنایی کودکان ۳ تا ۱۰ سال با داستان‌های قرآن کریم با بهره‌مندی از طراحی بازی‌های متنوع، قرآن را به کودکان آموزش می‌دهد.

به گزارش ایکنا، آموزش قرآن کریم به فرزندان، بهترین میراثی است که والدین برای آن‌ها به جا می‌گذارند ولی آموزش به کودکان اغلب به شیوه‌ای نسبتاً عجولانه و غیر اصولی انجام می‌شود. این در حالی است که روش‌های صحیح آموزش مثل آموزش با بازی یا قصه می‌تواند، یادگیری کتاب آسمانی‌مان را به دلچسب‌ترین تجربه برای آن‌ها تبدیل کند.

آنچه که در این مسیر مهم است، خواندن قرآن باید برای فرزند شما مفرح باشد، زیرا بر رابطه زندگی او با کتاب خدا تأثیر می‌گذارد. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از اپلیکیشن‌های تلفن همراه، آموزش قرآن نیز با شیوه‌های مختلف برای کودکان و نوجوانان آسان‌تر شده است. یکی از اپلیکیشن‌هایی که می‌تواند با کمک آن فرزندان خود را با داستان‌های قرآنی هیجان‌زده کنید، مجموعه «قصه‌های قرآنی» است.

از آنجایی که قصه‌گویی یک ابزار قدرتمند در یادگیری محسوب می‌شود، آن‌ها می‌توانند از داستان‌های تمدن‌های پیشین و سیره پیامبران درس‌های مفیدی بگیرند؛ لذا این روش یکی از بهترین نکات یادگیری قرآن برای بچه‌ها محسوب می‌شود.

مجموعه «قصه‌های قرآنی» با ۳۰ داستان جذاب و تعاملی و ۹۰ مینی‌گیم و ۱۲ بازی به شیوه بازی قصه‌های تعاملی _ ماجرایی به ۱۵ زبان زنده دنیا با روایتی دلنشین و جذاب، همراه با جایزه و اتفاقات هیجان‌انگیز درون داستانی، در قالب کتاب مصور انیمیشنی تولید شده است.

قصه و بازی‌های قرآنی برای کودکان در اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» + دانلود

این محصول در استودیو بازی‌سازی و سرگرمی‌های ایرانی اسلامی «مهاد» تولید شده است.

قصه و بازی‌های قرآنی برای کودکان در اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» + دانلود

ازجمله ویژگی‌های نرم‌افزار قصه‌های قرآنی می‌توان به دارا بودن محیط کاملا فارسی مخصوص کاربران ایرانی، مناسب بودن برای کودکان ۳ تا ۱۰ سال، دارا بودن داستان‌هایی از زندگی پیامبران الهی، آموزش مفاهیم و تعالیم الهی و استفاده از رنگ‌بندی خلاق و محیطی جذاب برای تعامل هرچه بیشتر کودکان با قرآن اشاره کرد.

قصه و بازی‌های قرآنی برای کودکان در اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» + دانلود

ازجمله داستان‌های موجود در فصل اول این بازی می‌توان به داستان ابراهیم بت‌شکن و مبارزه با نمرود پادشاه ستمگر بابل، داستان موسی(ع) و قارون متکبر و مغرور، داستان سلیمان نبی و ملکه سبا، داستان کودکی تا جوانی حضرت محمد(ص)، داستان طالوت و جالوت و مبارزه داوودِ نوجوان با جالوت، داستان ابراهیم(ع) و اسماعیل(ع) و ماجرای هاجر در مکه، داستان معراج پیامبر و سفر به هفت آسمان اشاره کرد.

قصه و بازی‌های قرآنی برای کودکان در اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» + دانلود

مجموعه «قصه‌های قرآنی» با طراحی خاص و جذابی تولید شده است که شما با نصب آن متوجه آن خواهید شد، اما یکی از مواردی که در این برنامه بهتر بود رعایت شود، قیمت خرید داستان‌هاست که تا حدودی بالاست. لذا همچون سایر برنامه‌ها و بازی‌های قرآنی تولید شده این برنامه نیز نیازمند حمایت از سوی خیرین و متولیان امر برای رایگان شدن یا تهیه با هزینه کمتر برای مخاطبان است.

قصه و بازی‌های قرآنی برای کودکان در اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» + دانلود

کودکان دوست دارند که بازی کنند و بنابر این آموزش قرآن به کودکان با بازی بهترین راه برای علاقه‌مند کردن آن‌ها به یادگیری قرآن است، به همین جهت می‌توان گفت برنامه «قصه‌های قرآنی» یک بازی در قالب کتاب تعاملی با طراحی جذاب برای معرفی داستان‌های قرآنی پیامبران است. همراه شدن با بازی به عنوان حامی پیامبران از ویژگی‌های خوب این نرم‌افزار است.

دریافت اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha