کد خبر: 4105169
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹

حمایت مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی از پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی

مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی در فراخوانی اعلام کرد: این مرکز با همکاری کانون بررسی‌های بنیادین انقلاب اسلامی به حمایت از پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی حوزوی و دانشگاهی همچنین جذب خبرنگار و دانش‌پژوه اقدام می‌کند.

حمایت مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی از پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی حوزوی و دانشگاهیبه گزارش ایکنا، در فراخوان حمایت از آثار و طرح‌های پژوهشی مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی آمده است که این مرکز با همکاری کانون بررسی‌های بنیادین انقلاب اسلامی و در راستای تبیین و گفتمان‌سازی مبانی و معارف انقلاب اسلامی به حمایت مادی و معنوی از این آثار و طرح‌ها خواهد پرداخت.

همچنین مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی از پایان‌نامه‌های سطح ۳ و ۴ دفاع شده در مراکز حوزوی سراسر کشور و پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دفاع شده در مقطع ارشد و دکتری در محورهای مختلف مبانی، معارف و مسائل انقلاب اسلامی حمایت می‌کند.

جذب دانش‌پژوه معارف انقلاب اسلامی در سطح ۱و ۲ حوزوی از دیگر محورهای فراخوان این مرکز است. مرکز تمدن نوین اسلامی در محورهای؛ غرب‌شناسی، فلسفه تاریخ، مبانی انقلاب اسلامی، تاریخ انقلاب اسلامی، مسئله‌شناسی انقلاب اسلامی، روش‌شناسی مطالعات انقلاب اسلامی و منبع‌شناسی مطالعات انقلاب اسلامی دانش‌پژوه می‌پذیرد.

همچنین این مرکز در راستای پوشش فعالیت‌های علمی پژوهشی و تبیینی در حوزه‌های مختلف معارف انقلاب اسلامی اقدام به جذب خبرنگار می‌کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی ایمیل: mttnap3@Chmail.ir؛ ارتباط در پیام‌رسان ایتا: @admin_mttna_ir و تماس با 09360944047 از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳:۳۰ اقدام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha