کد خبر: 3616600
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
گروه بین‌الملل: شورای عالی قرآن عتبات و زیارتگاه‌های مقدس عراق، به منظور گرامیداشت یاد شهید استاد امین محمد آل‌هانی، رئیس شورای مشترک قرآنی قطیف و دمام، محفل انس با قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار کرد.
گرامیداشت شهید آل هانی با برگزاری محفل قرآنی در کربلا + صوت
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از خبرگزاری قاف، این محفل انس با قرآن، روز پنجشنبه، 15 تیرماه با حضور شیخ صالح آل‌ابراهیم، عضو کمیته تأسیس شورای مشترک قرآنی قطیف و دمام برگزار شد.
شیخ محمد خلیل، عضو شورای عالی قرآن طی سخنانی در این محفل تأکید کرد: شهید امین محمد آل‌هانی، مردی فعال، استاد، مربی و مؤلفی مخلص برای جامعه‌اش بود و فعالیت‌های علمی و آموزشی زیادی انجام داد و در بسیاری از فعالیت‌های قرآنی و اجتماعی سهیم بود.
این محفل با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط اسامه کربلایی، مؤذن و قاری حرم مطهر امام حسین(ع) آغاز شد و در  ادامه، عادل الیاسری، شیخ رافع العامری و کریم منصوری، قاری برجسته کشورمان آیاتی از کلام الله مجید تلاوت کردند.
همچنین یکی از دانشجویان حاضر قصیده‌ای اجرا کرد و شیخ صالح آل ابراهیم، ناظر مرکز قرآن کریم قطیف در سخنانی ضمن تشکر از هیئت عالی قرآنی به خاطر برگزاری محفل انس با قرآن برای یادبود این شهید قرآنی در حرم امام حسین(ع)، درباره شخصیت شهید قرآن قطیف و بیش از 30 سال تلاش مستمر او در راستای خدمت به قرآن سخنرانی کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: