کد خبر: 3844279
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
با حکم آیت‌الله یزدی:
گروه حوزه‌های علمیه – حجت‌الاسلام والمسلمین سعید بهمنی از سوی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به سمت رئیس جدید دفتر این نهاد حوزوی منصوب شد.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه خبری جامعه مدرسین، در پی پایان دوره خدمت حجت‌الاسلام علی ابراهیمی سیریزی، رئیس دفتر سابق جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، و ورود به دوره بازنشستگی، آیت‌الله یزدی در حکمی ضمن تشکر از زحمات و خدمات چندین ساله وی، سعید بهمنی را به سمت ریاست دفتر جامعه مدرسین منصوب کرد.

در حکم آیت‌الله یزدی خطاب به حجت‌الاسلام بهمنی آمده است: با توجه به سوابق علمی و تجربه‌های عملی و آشنایی آن‌جناب با حوزه‌ علمیه و اساتید محترم و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌موجب این حکم جنابعالی را به سمت ریاست دفتر جامعه مدرسین و دفتر نظارت و ارزیابی منصوب می‌کنم.

در ادامه این حکم آمده است: امید است بر اساس شرح وظائف مکتوب در اساسنامه و با هماهنگی با هیئت رئیسه و معاونان محترم در رشد و ارتقای این نهاد مقدس که بیش از ۵۰ سال سابقه حضور در حوزه علمیه قم را دارد با همراهی همکاران جامعه موفق باشید.

آیت‌الله یزدی در این حکم تصریح کرده است: لازم می‌دانم از زحمات و خدمات چندین ساله حجت‌الاسلام آقای علی ابراهیمی که به علت بازنشستگی نمی‌تواند همکاری خود را در دفتر ادامه دهد صمیمانه تقدیر و تشکر ‌نمایم.

یادآور می‌شود، حجت‌الاسلام بهمنی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: