دوره تربیت پژوهشگر تفسیر تنزیلی برگزار می‌شود
کد خبر: 3861071
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

دوره تربیت پژوهشگر تفسیر تنزیلی برگزار می‌شود

گروه حوزه‌های علمیه ــ دوره تربیت پژوهشگر تفسیر تنزیلی از سوی مؤسسه تمهید و با اشراف حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور برگزار می‌شود.

دوره تربیت پژوهشگر تفسیر تنزیلی برگزار می‌شودحجت‌الاسلام والمسلین محسن قمرزاده، معاون آموزش مؤسسه قرآنی تمهید در گفت‌و‌گو با ایکنا گفت: ثبت نام از علاقه‌مندان برای حضور در دوره تربیت پژوهشگر تفسیر تنزیلی از روز 25 آبان ماه آغاز شده و تا 15 دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند با حضور در مؤسسه قرآنی تمهید به نشانی قم، انتهای زنبیل آباد، خیابان حضرت ابوالفضل(ع)، کوچه 2، کوچه دانش 6 پلاک 29 مراجعه کنند.

قمرزاده بیان کرد: اتمام سطح سه یا کارشناسی ارشد در رشته تفسیر و علوم قرآن، سکونت دائمی در قم، حاکثر سن 40 سال، از جمله شرایط لازم برای حضور افراد در این دوره است.

معاون آموزش مؤسسه تمهید اظهار کرد: ساختارشناسی تفسیر سوره‌ای، مبانی، قواعد، اصول و فوائد تفسیر ترتیبی تنزیلی همچنین مبانی، قواعد، اصول و فوائد تفسیر موضوعی تنزیلی از جمله مباحثی است که در این دوره آموزش داده می‌شود.

قمرزاده اضافه کرد: ارائه گواهینامه معتبر پایان دوره، مجوز حضور در درس خارج تفسیر تنزیلی و حمایت از تولیدات علمی از جمله مزایای حضور در این دوره است.

انتهای پیام
captcha