کد خبر: 3887447
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۱
رئیس شورای حوزه‌های علمیه‌ استان تهران در پیامی خطاب به طلبه آمار به معروف که در حین ضدعفونی معابر تهران مضروب شد تاکید کرد: من به شما طلابی که همزمان در جبهه‌های مختلف تا پای جان فداکاری می‌کنند مباهات می‌کنم. 
ارسالی// پیام تجلیل آیت‌الله رشاد از طلبه فداکاربه گزارش ایکنا، آیت‌الله رشاد، رئیس شورای حوزه‌های علمیه‌ استان تهران، از طلبه‌ای که که در حال عفونت‌زدایی و خدمت به سلامت مردم در یکی از محلات جنوبی تهران و به جرم برخورد با اراذلی که مزاحم بانوان محله شده بودند، مورد ضرب و شتم بی‌رحمانه قرار گرفت تقدیر  کرد.
متن پیام آیت الله رشاد به شرح زیر است:
فرزند عزیزم 
جناب حجت الاسلام رضا جعفری (دامت افاضاته)
سلام علیکم بماصبرتم فنعم عقبی الدّار
هرچند از شنیدن خبر ضرب و شتم بی‌رحمانه‌ شما توسط یکی از اراذل، به‌شدت متاثر شدم، اما از اینکه این واقعه‌ تلخ در حالی که شما در یکی از محله‌های جنوب تهران مشغول خدمت به سلامت اهالی و عفونت‌زدایی محله بودید و به جرم نهی از منکر و دفاع از حریم ناموس مردم رخ داده است، به خود بالیدم و از اینکه طلاب عزیز همزمان در جبهه‌های مختلف تا پای جان فداکاری می‌کنند مباهات کردم.  
فرزند عزیزم!
این شهامت، ایثار و وظیفه‌گذاری را به شما و همه‌ طلاب جهادی که تحصیل و تهذیب را با خدمت به مردم و حضور در صحنه توام مي‌کنند تبریک می‌گویم.
علی اکبر رشاد، 5 فروردین 99
یادآور می‌شود این طلبه بر اثر ضربات چاقو از ناحیه صورت به شدت آسیب دیده است، احتمالا ضارب در حال مستی مرتکب این جنایت شده و از صحنه گریخته است. 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: