کد خبر: 3981731
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷

وبینار بین‌المللی «نقض منظومه قانونی حقوق بشر از سوی آمریکا» برگزار می‌شود

وبینار «نقض منظومه قانونی حقوق بشر از سوی آمریکا» با همکاری مرکز مطالعات عالی انقلاب اسلامی وابسته به دانشگاه تهران و مرکز مطالعات، مشاوره و اسناد لبنان و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان و با حضور اساتید و کارشناسانی از ایران، لبنان، سوریه و یمن برگزار می‌شود.

وبينار «نقض منظومه قانونی حقوق بشر از سوی آمريكا»  از سوی مركز مطالعات عالی انقلاب اسلامی وابسته به دانشگاه تهران و  با همکاری مركز مطالعات، مشاوره و اسناد لبنان و رايزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ايران در لبنان با حضور اساتيد و كارشناسانی از کشورهای مختلف برگزار می‌شود.

خالد الخير، استاد حقوق دانشگاه لبنان، محمد طی، كارشناس مسائل حقوق عمومی و استاد دانشگاه لبنان، هاله الاسعد، فعال مسائل حقوقی و قوانين بين الملل و دبير كل اتحاديه امت مقاوم عرب، سوريه،  امل المأخذی، مدير اجرايی مركز حقوق بشر يمن،  ياسر كلزی، استاد فلسفه علوم امنيتی و استاد دانشگاه‌های سوريه،  عباس مقتدايی، نایب‌رئیس كميسيون امنيت ملی و سياست خارجی ايران و حسين العزی، پژوهشگر و استاد حقوق بین‌الملل و حقوق بشر لبنان در این وبینار حضور دارند.

این وبینار روز دوشنبه 14 تيرماه 1400 از ساعت 11:30 به‌وقت تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی: www.skyroom.online/ch/csir.ut/humanrights در این وبینار شرکت کنند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha