کد خبر: 4005431
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
جلسه‌ای به منظور بررسی و یکسان‌سازی شیوه‌نامه‌های آموزشی دستگاه‌ها در راستای بهره‌مندی مؤسسات قرآنی با حضور کارشناسان حوزه آموزش اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان دارالقرآن برگزار شد.

به گزارش ایکنا، جلسه‌ای با حضور کارشناسان حوزه آموزش اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان دارالقرآن الکریم، 24 مهرماه در سالن جلسات اتحادیه کشوری برگزار شد. این جلسه در نبود نماینده‌ای از معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

براساس این گزارش، تدوین سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی مطابق سند منشور توسعه فرهنگ قرآنی و بررسی طرح‌ها و برنامه‌ها و روش‌های اجرایی آن براساس اسناد بالادستی قرآنی کشور از وظایف کمیته طرح و برنامه اتحادیه است که این جلسه نیز با هدف بررسی و یکسان سازی شیوه‌نامه‌های آموزشی دستگاه‌ها در راستای بهره‌مندی مؤسسات قرآنی برگزار شد.

یادآور می‌شود، محمد انجم‌شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، امیرحجت مرادی، مسئول کمیته طرح و برنامه اتحادیه کشور، محمد ضرغام، مدیر اداره آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و مهدی شکری، معاون آموزش سازمان دارالقرآن الکریم حضور داشتند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: