کد خبر: 4009238
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۵
آیت‌الله سیدان بیان کرد:

آیت‌الله در واکنش به هتک حرمت به ساحت مرجعیت در روزهای اخیر تصریح کرد: مرجعیت پایه و اساس و همه چیز دین و مذهب ماست. آیت‌الله‌العظمی صافی گلپایگانی با شخصیت جامع‌الاطراف خود در همه مسائل و آنچه که در جامعه ما می‌گذرد، بسیار مراقب هستند و موقعیت ایشان باید حفظ شود.

آیت الله سیدان

به گزارش ایکنا، آیت‌الله سیدجعفر سیدان روز گذشته در درس خارج کلام خود با اشاره به لزوم بزرگداشت مقام مرجعیت و فقاهت گفت: الحمدلله علماء و بزرگان ما اهتمام دارند که روش معصومین(ع) در تحقیق حقایق و معارف مطرح باشد. از جمله این فقها و علمای بزرگ شیعه، جناب مستطاب آیت‌الله‌العظمی آقای صافی گلپایگانی هستند؛ شخصیتی جامع الأطراف در ارتباط با همه مسائل و وجودی فوق‌العاده و مراقب در ارتباط با مسائل دینی و آنچه که در جامعه می‌گذرد.

این استاد حوزه علمیه در قسمت دیگری از سخنان خود تصریح کرد: بسیار بسیار نارواست که بخواهند بی‌توجه به موقعیت مرجعیت و شخصیت فوق‌العاده ایشان، این‌گونه برخورد شود و تعبیرات نادرست بکار ببرند.

آیت‌الله سیدان با اشاره به اهمیت مرجعیت در شیعه بیان کرد: مرجعیت پایه و اساس و همه چیز دین و مذهب ماست. شخصیت جامع الأطراف آیت‌الله‌العظمی صافی گلپایگانی در همه مسائل و آن چه که در جامعه ما می‌گذرد بسیار مراقب هستند و موقعیت ایشان باید حفظ شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: